Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok 1 normálist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok 1 normálist lányt sem? :S

Figyelt kérdés

18 éves vok és még csak 1 barátnőm volt. Az is kb 2 hónapig tartott. Sokan mondják hogy jól öltözködöm és jól nézek ki (lányok természetesen) és az utcán is jónéhány pillantást kapok. Saját kocsim van, ami nem egy lerobbant vacak és focizok is( persze ez változó hogy kinél mi számít... ). Úgy vok már vele h nem is kell különleges csaj, csak vmi átlagos aki nem jön a nagy szavakkal csak azt adja amit én is neki..:$


Előre is köszi a válaszokat.


18/F


2010. okt. 7. 15:24
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
15:39 Hova valósi vagy ?
2010. okt. 7. 15:42
 12/32 LittleFairy: ***** válasza:
És mi az ideálod?vagy teljesen mindegy a hajszín szemszín?
2010. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét ideálom. Minden lányban más fog meg.
2010. okt. 7. 15:44
 14/32 Vuuuk ***** válasza:
100%

lehet hogy pont azért kezelnek csak barátként, mert a videlkedésed miatt, nem tudnak veled többet elképzelni....

nem tudom, találgatok, mert nem ismerlek!

De amit írtam az előbb, hogy most is hogy indítottál, az tényleg felejtsd el...

randira se kocsival menj meg ilyenek... nem kell minden lapot kijátszani, mert sok lány nem akarja megismerni az olyan fiúkat akiknek Apu/Anyu mindent a segge alá rak.

Beszélgess vele, mond hogy szoktál focizni meg ilyenek...

De tényleg kedves legyél, ne nagyképű, mert ezzel csak olyan csajokat fogsz tudni megszerezni akik tipikus pénzéhes p@csák, akik leszarják, hogy mennyi eszed van, mit miből teremtettél elő, miért dolgoztál meg. A lényeg hogy van neked!

2010. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 LittleFairy: ***** válasza:
Értem..és most senki nincs akire azt mondhatnád..hogy Ő az..??
2010. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos. :S
2010. okt. 7. 15:49
 17/32 anonim ***** válasza:
05:39 vagyok. bocs, de nem árulom el, hogy hol lkom, de egy kis segítség: NEM VAGYOK BUDAPESTI :)
2010. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 LittleFairy: ***** válasza:
De én azt tapasztaltam h ha keresed akk nem is lesz..nem kell rá várnod..eljön magától is majd.mondjuk pont én beszélek neked ..azzal a kevés korommal!
2010. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
akkor még 1 kis segítség :D .. én sem :)
2010. okt. 7. 15:53
 20/32 LittleFairy: ***** válasza:
De 18 éves vagy..Ugyh nem olyan sűrgős ..vagy igen?
2010. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!