Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok 1 normálist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok 1 normálist lányt sem? :S

Figyelt kérdés

18 éves vok és még csak 1 barátnőm volt. Az is kb 2 hónapig tartott. Sokan mondják hogy jól öltözködöm és jól nézek ki (lányok természetesen) és az utcán is jónéhány pillantást kapok. Saját kocsim van, ami nem egy lerobbant vacak és focizok is( persze ez változó hogy kinél mi számít... ). Úgy vok már vele h nem is kell különleges csaj, csak vmi átlagos aki nem jön a nagy szavakkal csak azt adja amit én is neki..:$


Előre is köszi a válaszokat.


18/F


2010. okt. 7. 15:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
18%
mert nincs olyan :D
2010. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
mar hogyne lenne??csak meg te nem talaltad meg:(:d
2010. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 LittleFairy: ***** válasza:
88%
Lehet h csak az a baj h túl nagyok az elvárásaid!:D
2010. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Hát,ritka az ilyen lány,de ha nem keresel,nem fogsz találni!:]

:P

2010. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
az a gáz, hogy a kocsival akarsz felvágni...
2010. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nem mondanám hogy nagyok lennének az elvárásaim :D

Nem olyan fontos, hogy egy fullos csaj legyen, nem mondom hogy nem számít a külső mert számít persze, de nálam sokkal többet jelent ha egy lánnyal jókat tudok beszélgetni, el lehet menni vele bárhova és mindent elmondhatok neki.

2010. okt. 7. 15:36
 7/32 Vuuuk ***** válasza:
100%

na várj! idézek tőled!

"Sokan mondják hogy jól öltözködöm és jól nézek ki"

"az utcán is jónéhány pillantást kapok"

"Saját kocsim van, ami nem egy lerobbant vacak és focizok is"


És Te keresel, normális lányt, "aki nem jön a nagy szavakkal"....


Te is csak a nagy szavakkal jössz!

Nem elég a saját kocsi amit Apu/Anyu a segged alá rak, a kigyúrt test (gondolom kondizol is), aminek a bérletét gondolom szintén Apu/Anyu állja és az sem elég, hogy valahol rugsz valami gömbölyű izét, amit még rajtad kívül másik 19 ember kerget (2kapuban áll és te vagy a 22.)!

Lehet ha egy lánynál, nem ezekkel próbálkozol, hanem kedves vagy, akkor lehet hogy nem 18év alatt 1 bartnőd lett volna, hanem 1év alatt 18!


25/F

2010. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem akarok én felvágni semmivel. Sokan azt sem tudják hogy kocsim van. Nem szoktam dicsekedni vele, max ha rákérdeznek. Én sem szeretem ha nekem felvágnak valamivel... én sem teszem.
2010. okt. 7. 15:37
 9/32 anonim ***** válasza:

Itt vagyok! és ugyanígy vagyok a fiúkkal. mondjuk, nekem már sokan mondták, hogy nagyok az elvárásaim :S

18/L

2010. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

15:36-nak annyit, hogy lehet igaza van. De ha ilyen lennék nem hinném hogy ennyi ember állna mellettem még most is.

Sok lánnyal vagyunk jóban egyébként akiknek szinte mindent elmondok, de mégis csak barátként kezelnek.

2010. okt. 7. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!