Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ami a nőknél a szépség, az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami a nőknél a szépség, az a férfiaknál a pénz/hatalom?

Figyelt kérdés
Megítélés, párválasztás szempontjából. Egyik ismerősömtől hallottam ezt. Szerintetek?
2010. okt. 6. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
mostanában állandóan ez a téma? vannak plázacicák akik a pénzre hajtanak és vannak értelmes nők is akik a személyiséget nézik pont.
2010. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

23:23 vagyok ös a 23:48-hoz szólnék.


Azthiszem félreértettél.

Én nem azt mondtam, hogy a pénzemmel szedek össze valakit és a félreértések elkerülése végett, nem vagyok gazdag, csak megteremtek magamnak mindent amit csak tudok.

És igen, azt vettem észre amikor több csajjal is találkoztam rövid idön belül, hogy bizony nyugodtabb mosoly ült akkor az arcán, ha randi végén hazavittem. Azthiszem azzal mindenki egyetért, hogy az autó nagy kényelmi szempont. Nagyobb mosolyt akkor kaptam amikor az ismerkedés elörehaladtával kiderült, hogy van saját lakásom, jó munkahelyem és a gyerekneveléstöl a villanyszerelésig mindenhol megállom a helyem.

Hozzátenném fordított sorrendben, inkább szánalmas mosolyt kaptam elsöre.

És igen, abban lehet a hiba, hogy nem megfelelö társaságot választottam, de egyik sem buta kislänynak nézett ki.

Még mielött belém kötnél, hogy írni sem tudok, Német a billenytüzetem.

2010. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

"Ami a nőknél a szépség, az a férfiaknál a pénz/hatalom?"


IGEN!

2010. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!