Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok csajozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok csajozni? Miért nem megy?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,nem volt eddig barátnőm.Nem vagyok sem csúnya(kék/zöld szem,hosszú göndör barna haj),hülyének meg aztán egyáltalán nem vagyok nevezhető mégis nem megy.Hülye érzés tör rám hogy ááh ugysem jövök be neki meg hasonlók.Mit tegyek?Ez önbizalomhiány?
2010. okt. 6. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az. Tudod: aki magát nem szereti, másokat sem fog. :)
2010. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az...nem akarok bunkó lenni, de nem lehet hogy a fiúkat szereted, csak nem vallod be magadnak? *találgat*
2010. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 18:52


Na ne már. :D Azt az ember szerintem el tudja dönteni ebben a korban. :)

2010. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hogy egyből a melegség jut eszedbe.. az szánalom XD önbizalom hiányod van..:) nyugi, nép betegség.Bár inkább ez mint a beképzelt p*csák
2010. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LunIstar ***** válasza:

Csak NE GÖRCSÖLJ!!!


minél inkább beforgatod magad, hogy nem megy, annál inkább nem is fog


Járj el társasággal, ismerkedj lányokkal, és el fog jönni a te időd is...


Nekem 18 évesen sikerült először, és minden eddigi kapcsolatom után végigjártam ezt a bajt újra. Szóval nem vagy lemaradva... Ha nem vagy eljárós, nézz körül neten, és semmi mást ne tégy, csak add magad, ne játssz és ne várj el semmit...

2010. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. okt. 7. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!