Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! A barátotok mit szól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! A barátotok mit szól hogyha más színű a hajatok vagy hogy befestettétek? Örül neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.
2010. okt. 6. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, örül. :D
2010. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem hupililára fested, akkor nem hiszem, hogy hisztizne...végül is, nem a hajszínedért szeret annyira...XD
2010. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én párom tiszteletbe tartja a döntésemet. :D
2010. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja bocs lemaradt 15/L XD
2010. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha értelmes színt találsz ki akkor szerethető, én spec a feketétől irtózom. Nekem az a véleményem hogy az eredetinél nincs jobb. Lehet hogy maradi vagyok, de ez van.


Bocs, csak betévedtem:

16/F

2010. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lieni válasza:
Én meg szoktam kérdezni a páromat, hogy mi lenne a véleménye, ha ilyenre vagy olyanra festetném/vágatnám a hajamat. Persze ő azt válaszolja, hogy rám bízza a döntést. Ergo tiszteletben tartja a döntésemet. Én azért szoktam őt megkérdezni, hogy ne csak úgy derült égből villámcsapásként érje a változás.
2010. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megbeszélem vele és kompromisszumot kötünk, olyat keresünk, ami mindkettőnknek tetszik. (most fekete leszek az eddigi barna helyett)

Nem akarom befesteni olyanra a hajam, ami neki nem jönne be. Pl. a szőkét nagyon nem szereti, hülyén jönne ki, hogy befestem olyanra, közben tudom, hogy ki nem állhatja.

21/L

2010. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!