Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrült gondolat, képzelgés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrült gondolat, képzelgés lehet az részemről, hogy a párom nem örül a gyógyulásomnak?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy éve súlyosan megbetegedtem, idegrendszeri gyulladásom volt, kockázatos volt, hogy mozgássérült, katéteres leszek egy életre, nem lehetett tudni a kilátásokat. De meggyógyultam majdnem 100%-ban, és nem találták meg az okát annak, hogy az történt velem, ami. Ez egyrészt ijesztő, másrészt viszont kizártak egy rahedli krónikus betegséget, ami szóbajöhetett.

A gyógyulásom számomra egy egzisztenciális megújulást is jelent, sokkal jobban értékelem az életem, és sokkal jobban el tudok merülni abban, amim van. Nagyobb vágyam van kimenni az erdőbe és csukott szemmel beleszippantani a levegőbe, nagyobb vágyam van világot látni, gyönyörködni a szépben, és a sportot is sokkal jobban élvezem, amióta megtapasztaltam azt, hogy milyen érzés lenne nem tudni még járni sem. Minden nap eljárok futni, és heti 3x kondizom is.

A párom ezt az egészet nem nézi jó szemmel, és olyanokat mond, hogy mivel elkényeztettek kicsi koromban, nem fogom fel a súlyát annak, ami történt, nem foglalkozom azzal, hogy visszatérhet bármikor a betegség, és azzal másokra utalom magam, hanem én önző módon akarok magamnak mindent az életben, és inkább homokba dugom a fejem. Egyáltalán nem aggodalom sugárzik róla, hanem rosszindulatot sejtek. Olyanokat is mond, hogy nem az én hibám, mert a társadalom azt neveli belém, hogy nőként nekem minden jár, és nem kell tudomást vennem a kockázatokról, azt majd az orvosok meg a mellettem lévő férfi (ő) vállalja helyettem. De hogy én fogjam fel, hogy ez nem helyes. Ahányszor jól érzem magam, ő mindent megtesz, hogy letörjön. Amikor mondom, hogy jól esett az edzés, jól elfáradtam, akkor rögtön olyannal jön, hogy 2 nappal a betegségem kezdete előtt is edzettem, ki tudja, mennyi köze van hozzá, és ő soha többé nem terhelné így magát a helyemben. Meg hasonlók. Durva stílusban közölte azt is, hogy szinte már-már erkölcstelen szinten felelőtlen dolog lenne, ha természetes úton szeretnék saját gyereket.


Jól érzem, hogy egyszerűen nem örül a gyógyulásomnak, és irritálja őt, hogy inkább megerősített ez az egész, és nem letört és megpuhított? Próbáltam megmagyarázni magamnak, hogy csak aggódik, félt, és megviselte őt is a betegségem, de sokszor azt érzem, hogy már ez túlmegy ezen, konkrétan gyűlölködik, csipetnyi nőgyűlölet is előjön, amit előtte amúgy soha nem tapasztaltam.


25/N



2023. márc. 6. 14:08
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele egyáltalán? Szemmel láthatóan élvezi, hogy gyötörhet, mindent megtesz, hogy leépítse az önbizalmad, boldogságod. Ha most értékeled, amid van, értékeld az időd is, és ne pocsékold ilyenre.
2023. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, sokkot kaptam.............
2023. márc. 6. 14:39
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha a linkelt kérdést kiíró csóka valójában a palid, akkor jó nagy tahó. Ha van eszed, ma este már máshol alszik a drága.
2023. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz ez a viselkedés.


Különben nyilván fogalma sincs róla mit beszél. Ha egy óra edzés idegrendszeri gyulladást okozna, az összes sportoló meghalna, és senki nem szerepelne az olimpián.

2023. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
94%

A párodnak már leírtuk a véleményünket, amit a 8-as megírt és a 9-es helyesen be is linkelt. Nem Veled van a baj, hanem vele, de az nagyon súlyos. Egy önző, szemét alak!

Jobb férfit érdemelsz, aki vállal Veled gyermeket és TÉNYLEG SZERET.

Mert az az ember, akivel most vagy, sajnos nem szeret.

Keress olyat, aki megbecsül, és hagyd el Te, mielőtt ő fog!

2023. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért csekkold le az írásait, hogy tényleg ő-e a párod:D Elég adatot megoszt, pl a saját korát, a betegség nevét stb..
2023. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez a 2 kérdés valós es tényleg a barátnője vagy az elmebeteg csókának, még ma dobd ki és csak az íze kedvéért járasd is le mindenhol, ahol csak lehet😉
2023. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Igen, ő az, semmi kétségem efelől.

Végigolvastam a kérdését, és sokkot kaptam... Nem csak fordulat, hanem tényleg. Tudtam, hogy valami nem kerek, hiszen azért írtam ki ezt a kérdést, de arról sejtelmem sem volt, hogy ILYEN szinten van. Mocskos dolgokat írt, olyan érzés, mintha pofán vágtak volna egy ásóval, körül sem tudom írni, mi zajlik most bennem.......

2023. márc. 6. 15:00
 19/47 anonim ***** válasza:
98%

#18! Inkább örülj, hogy kiderült! Sokkal rosszabb lenne, ha még éveket pazarolnál egy ilyen nyomorékra.

#17

2023. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkivel együtt mondom, hogy sajnálom, ami veled van, de legalább a saját szemeddel látod, kivel élsz együtt.

Légy erős, és menj!

2023. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!