Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok! Szerintetek meik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Szerintetek meik a "jobb"?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy ha választanotok kellene két pasi között meiket választanátok? 1. Szép izmos teste van(gyúrt izmok),barna rövid haj,kék szemek,van humorérzéke,de nem lehet annyira komolyan elbeszélgetni vele,csak bizonyos dolgokról amiket szeret,merész,megbizható. 2. Testes,szőkés-barnás göndör,kék szemek,nagyon jó humorérzék,akármiről ellehet vele beszélgetni,megbizható,illedelmes,udvarias. Az anyagiak nagyjából ugyanojan szinten vannak. Arra volnék kiváncsi,hogy ki-meiket "választaná".Kort is irjatok légyszi.
2010. okt. 6. 03:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Látom te sem tudsz aludni! :) A kérdésedre a válaszom: mindkettőből gyúrnék egy pasit. Ugyan is mind a két félnek vannak olyan tulajdonságai amik nekem bejönnek.

Mivel ez nem igazán lehetséges inkább az utóbbit választanám, a kicsit testesebb pasit. Nem mindig a külső ami egy nőt megfog egy férfiban.

Mérlegelj melyikkel érzed jobban magad. Azzal aki bohókásabb, de el lehet mindenről beszélgetni és ha a helyzet úgy hozza még tud komoly is lenni vagy azzal aki jól néz ki, de nem tudsz mindenről beszélgetni vele. Javaslom képzeletben vagy egy papírra írd fel mind két pasit mi szól mellette és mi ellene. Általában ez a módszer szokott segíteni nehéz döntéseknél.


Sok sikert kívánok hozzá egy 30 éves nő.

2010. okt. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm a válaszodat,nagyon hasznos,de tényéleg.Azért vagyok ennyire bizonytalan,mert eléggé fiatal vagyok(20) és nem tudom eldönteni,hogy igazán meik a "jobb".Merthogy az egyik tényleg "Adonis" és a "másik" maga a megtestesült nyugalom és bizalom,szükségem lenne mások ,egy kivülálló véleményére is ,mert mindkettőt eléggé ismerem.Csak bennem van az a dilemma,hogy "most akkor a jópasival ,vagy a rendessel" :))
2010. okt. 6. 04:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
döntsd el, hogy tudnád-e szeretni az utóbbit... ha úgy érzed, hogy nem, akkor ne csessz ki vele. Egyébként egyértelműen az utóbbira szavaznék...
2010. okt. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

azt kell választani amelyik megdobogtatja a szívedet. ha nem vagy szerelmes ne válassz közülük csak, mert választani akarsz!


(a "meik" pedig helyesen: MELYIK. :-)

2010. okt. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MaXXeGee ***** válasza:

Tudat alatt te már választottál, most megerősítést vársz arra, hogy jól döntöttél. Tudod, hogy melyikre gondolsz többet, melyikre gondolsz másképp, még akkor is amikor a másikkal töltesz időt. Na azt fogod választani. Azt fogod választani, akivel szívesebben töltesz időt, nem csak jól mutat melletted az utcán vagy egy étteremben. Szerintem, van egy kialakult értékrended, ami meghatározza minden embernél, hogy milyen szempontok alapján választ párt, és van egy sorrendje az ilyen értékeknek, hogy melyik szempont mennyire domináns.

Ugyan nehéz így véleményt alkotni, mivel nem ismerem az előéleted, de ha eddig csak a szépfiúkra buktál és most mégis egyedül vagy és a párválasztást fontolgatod, talán itt az ideje elgondolkodni azon, hogy nem rossz értékek alapján válogattál e eddig. Mert ha jó lett volna, most nem lennél épp egyedül :)

De talán pontosítom helyetted a kérdést:

- Ciki lenne e azt a pasit választani aki nem a külsejével hódít?

-NEM

Sok sikert a jó döntéshez

p.s. Bár akármelyiket is válaszd, ha a vele létesített kapcsolat véget ér (mert egyszer miden kapcsolat véget ér) úgyis azt mondod majd magadnak, hogy " a másikat kellett volna" :)

2010. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha a kérdés felmerült benned akkor találj inkább egy harmadikat !;) és kérlek vegyél magadnak egy könyvet: A magyar helyesírás szabályai ;)
2010. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2.-at választanám :) sztem nem sok mindenkinek kell olyan pasi, akivel nem tudsz komoly dolgokról elbeszélgetni ... de hát te tudod...
2010. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem választanám, de ha muszáj lenne, akkor az 1. mellett döntenék.

26/N

2010. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
most hogy így jobban megnézem, inkább egyik se. utóbbi voltam.
2010. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2.
2010. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!