Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom vagy mi ez, nem értem?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 év 3 hónapja vagyunk együtt. kb. 2 hónapja fáj az együttlét, elmentem nőgyógyászhoz és Clamydia fertőzést állapított meg. Utánna néztem a neten (www.chlamydia.hu-n) és azt irja, hogy ez csak szexuális úton terjed és nem lehet összeszedni uszodában, wc-n, közös fürdésnél... :( Azt mondta, hogy nem csalt meg de persze mondani bármit lehet. (18/L)
2010. okt. 5. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ő legalább volt orvosnál?

Amúgy igen, mondani bármit lehet, és ha nem bízol benne, és úgy gondolod, hogy tőle kaptad el, jobb, ha hanyagolod.

2010. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A napokban megy urulogushoz...De kétségeim vannak :( Ha ez nemi úton terjed akkor megcsalt, hisz több mint 1 éve együtt vagyunk és ez csak 2 hónapja jött ki rajtam :( Vagy én vagyok túl pesszimista? :(
2010. okt. 5. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre most mit mondjak? Nem pesszimizmus ez, csak igyekszel szembenézni a valósággal. És ez jó dolog, mert adott esetben nem vakít el "a rózsaszín köd". Tudom, hogy nagyon rossz érzés. De ha tényleg van jele annak, hogy megcsalt...
2010. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utánna néztem a betegségnek és ezt irta pontosan:



1. Kik a leginkább veszélyeztetettek?

· a szexuális életet elkezdő fiatalok, egészen 30 éves korig

· azok, akik gyakorta váltogatják szexuális partnereiket (1 éven belül három vagy ennél

több szex. partnerük van)

· akik poligám életmódot folytatnak

· szexuális kapcsolat STD fertőzöttel

· orális fogamzásgátlót és spirált használók



2. Hogyan terjed a Chlamydia trachomatis?

Kizárólag szexuális úton, testváladékokkal terjedő bakteriális fertőzés.


3. Uszodában, közös WC, fürdő használatával elkaphatom-e?

Nem.


Ha most mérlegelem a dolgokat, valószínűleg ő nem fogja bevallani ha meg is csalt...Ez ezt irja :( Hogy dönthetem el biztosra? :(

2010. okt. 5. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg minden úgy van, ahogy le van írva, és nem 10 hónap, vagy annál több a lappangási idő - feltételezve, hogy esetleg volt előtte valakid, akitől elkaphattad -, akkor bizony ez már el van döntve biztosra.
2010. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg örömlánynál volt, vkinél ez nem számit megcsalásnak... nem tom ti hogy vagytok ezzel.
2010. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hááát, tudod nálam a csók is megcsalásnak számít...Minek csókolozzon más lánnyal ha velem van? :) Akkor szakítson és meg van oldva...Nem?
2010. okt. 6. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!