Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ex/next?

Figyelt kérdés

2 és fél hete élek stabil párkapcsolatban. (tudom nem sok...)Az elején teljesen boldognak éreztem magam, HATÁROZOTTAN úgy éreztem végre elfelejtettem a volt barátom, akivel a szüzességemet(ő is, én is) elvesztettem. Nekem ez FONTOS, a mai napig nem bántam meg, így emiatt a hozzá való kötődésem is elég gyakran előjön, hogy hiányzik és ő kell. (úgy érzem befolyásol az is, hogy már a szex is hiányzik, de akivel most vagyok elsiettetni nem akarom, ha úgy adódna, viszont mással még nem is tudnék, csak a volt barátommal) A srác akivel együtt vagyok, teljesen jo, megbízom benne, de valahogy nem elég... Utálom ezt az érzést, hogy soha semmi sem elég jo. Sok minden jár a fejembe, hogy lehet hogy túl kéne lépnem ezen a "mással még nem megy" dolgon, de félek attol hogy megbánnám,vagy nem lenne olyan jó, viszont azt az egyet tudom, hogy ha a volt barátommal adódna valami akkor jol érezném magam, nem feszengenék. Szakítanom kéne, vagy várni hogy megjöjjön az az érzés h szeretem, és vele tudok maradni?

Megérné egy próbálkozás? (L18)


2010. okt. 5. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleve azt nem értem, hogy ha az az érzés ELEVE nem volt meg a jelenlegi barátoddal, akkor minek jöttél vele össze? Bocs, de őszinte leszek: nem vagy tisztességes.
2010. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha annyira kötődsz még az ex pasidhoz, akkor tudd meg hogy ő hogyan érez és ha ugyanígy sztem gyere össze vele megint

habár én vhogy nem tudnék otthagyni új csajt a régi miatt, ilyen még nem volt velem. De a leírtak alapján az ex pasidat szereted

19/F

2010. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Talán túl hirtelen jött az érzés. Nem igazán tudom.

Azt is tudom, hogy összejövök valakivel, és két hét után (most is) egyszerűen megijedek és abba akarom hagyni az egészet. Talán idő kell. (az említett volt barátnál is ez volt)

2010. okt. 5. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:

1. - Az első két sorban mindent szépen leír, hogy az elején még mit gondolt.. tessék szépen olvasni.

A véleményem pedig az, hogy.. Ugyanebben a cipőben járok mint te (csak én 17/F). Viszont.. én egyértelműen tudom, hogy SZERETEM, imádom az exem.. Közös nyaralások, utazások, felejthetetlen esték.(és a szüzzeségünket is együtt vesztettük el) Így mondani könnyű alapon: Egyszer majd túlteszed magad rajta.. bár szerintem nekem ez sosem fog sikerülni =/

2010. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 22:20

"1. - Az első két sorban mindent szépen leír, hogy az elején még mit gondolt.. tessék szépen olvasni."


Igen, utána meg azt írja, hogy:


"Szakítanom kéne, vagy várni hogy megjöjjön az az érzés h szeretem, és vele tudok maradni?"


Tehát eleve nem volt meg az érzés. Boldognak lenni < = > érzés. Érzés = szerelem.

2010. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is így érzem magam. Ésszerűbb lenne továbblépni, de nem tudom hogy hogyan tudnám mellőzni az új kapcsolatoknál ezt a "két hét után bekattanok" dolgot. Szóval hogyan tudnám magam elengedni egy új kapcsolatban? Rosszak a jelöltek, vagy én bennem van a hiba (valamilyen téren én is hibázom, ezt belátom)
2010. okt. 5. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!