Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek, hogy elveszítem! Szerintetek? :' (

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt.Heti 2-3x tudunk csak találkozni,amúgy meg minden nap msn-en beszélünk.De ott meg úgy viselkedünk egymással mint két haver és legtöbbször csak felidegesítjük egymást piti kis dolgokkal és uncsi dolgokról beszélgetünk...és néha csak 5 percek elteltével írunk egymásnak,vagyis ő nekem.Tiszta unalmas az egész.Minta semmi értelme nem lenne a dolognak és nem is járnánk együtt,felesleges együtt lennünk.Néha már majdnem ezt érzem :( De,mikor meg találkozunk nagyon jól megvagyunk,szeretjük egymást,vagyis én őt nagyon.Érzem,hogy ő is viszont szeret,de néha nem tudom,hogy szerelmes-e belém,mint én belé.Talán az a megoldás,hogy ne beszélgessünk msn-en?De azt meg nem bírnám ki,hisz alig találkozunk így is.
2010. okt. 5. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Én barátom is ilyen,van hogy 45percig nem ír,mert játszik... :)

Mi fél éve vagyunk együtt,de ilyeneken már meg se sértődök,hiszen tudom,hogy szeret és msn-en minden más,mint élőbe :)

2010. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
barátnőmmel én sem tudtam normálisan msn-en beszélni,de még telefonon se nagyon. élőben meg minden tökéletes volt. talá kell neki a fizikai jelenléted, hogy előhozd a az érzéseit, amit irántad érez. egyébként lehet közben más oldalakat böngész, ezért nem ír percekig..
2010. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1.Igazad van.De annyira szokott hiányozni és olyan rossz.És már minden hülyeséget beképzelek meg kitalálok.Köszönöm a gyors választ! :)
2010. okt. 5. 22:00
 4/5 A kérdező kommentje:
neked is köszönöm 2.
2010. okt. 5. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

"Talán az a megoldás,hogy ne beszélgessünk msn-en?"

Minek MSN? Ott a Skype... nem csak írkálni lehet ám, hanem élőszóban beszélgetni, vagy webkamerával látni egymást. Nem jobb lenne úgy, mint írogatni?

2010. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!