Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bámulhat ha nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulhat ha nem is közeledik? (pedig megtehetné)

Figyelt kérdés
Az egyik sráca suliban sokszor bámul. Nekem bejön ő, de nem tudom, hogy én bejövök-e neki. Ugyanis nem tesz semmit nem közeledik meg semmi csak sokszor észreveszem, hogy néz. De nem vagyok csúnya szal nem hiszem hogy azért bámul. Már mások is észrevették, hogy érdeklődve néz felém.
2010. okt. 5. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de még töketlen szegényke. Próbálj megismerkedni vele.
2010. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet a srác nem mer kezdeményezni4:)Próbáld meg h ráköszönsz és beszélsz vele kezdeményezz te ha már ő nem teszi!:)
2010. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teperd le. :D Na jó, komolyan: add meg az esélyt a megismerkedésre.
2010. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"pedig megtehetné"


Itt a lényeg, ő ezt nem tudja.

2010. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!