Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis minek csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis minek csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20/L vagyok...Már most teljesen túlnő rajtam a dolog,úgyhogy kérlek csak normális válaszokat adjatok.

Dolgozok egy munkahelyen (gyakorlaton),ahol sok férfival kell együtt dolgozzak...Van egy,akivel már az elején szimpatizáltunk,mosolygott rám,stb...ő is észrevette,hogy ez több volt,mint barátság.Meghívott fagyira,azt mondta,hogy aranyos-kedves vagyok...Gofrizni is meghívott,sikerült leennem magamat,úgyhogy az állomásig kivitt autóval...és közben beszélgettünk..Egy probléma van,van neki párkapcsolata,egy 3 és fél éves,nekem meg egy 2 és fél éves..Sokszor kérdezgette,hogy hogy vagyok a barátommal...eleinte mesélt arról,hogy nem valami jóban vannak a bnőjével,olyan szakítós...Aztán utána írta nekem,hogy hiányolnak a munkahelyről,azt írta ő nem írja le,mert tudom,hogy ő jól érezte magát stb...

Aztán egyszer felhívott és megmondta,hogy igazából nem akar semmit sem,mert szereti a bnőjét,mert hogy a munkahelyen nem lenne egészséges stb...ezekkel az érvekkel.Utána felhívott vasárnap,hogy megyek e dolgozni hétfőn...Akkor nem együtt dolgoztunk hétfőn.Kedden meg megint együtt dolgoztunk..Akkor azt mondta,hogy ne haragudjak,hogy félrevezetett,hogy jobban fog majd vigyázni,hogy ne értsem félre,és azt mondta érdekli,hogy mi van velem,mert közben válságban volt a párkapcsolatom....kiakadtam totálisan...és smst írtam neki,mivel beszélni nem lehetett vele..megírtam neki,hogy erre gondolhatott volna az elején is stb...folyton érdeklődött utánam,jobban mint bárki más...ezt is szóvá tettem neki.

Aztán tegnap és ma együtt dolgoztunk,és szóba hozta az smst,hogy kiakadt rajta...én erre azt mondtam,hogy jó.

Most ugyanúgy viselkedik velem,mint eddig...mintha ez egy flörtölős dolog lenne és nem tudok dűlőre jutni vele...

Közben folyton mondogatja,hogy a munkatársa belém van zúgva....és stb...


2010. okt. 5. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit szeretnél egy pasitól, aki a párkapcsolata mellett más nőnek udvarol? Gondolj bele picit, hogy ha a te barátod csinálná ezt, és te megtudnád, hogyan éreznél.
2010. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből őt...próbáltam...

...nem tudom miért...

2010. okt. 5. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is udvarolt, csak félreértetted a kedvességét.
2010. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből őt...próbáltam...

...nem tudom miért..."

Megértem én, de akkor is: nem tisztességes, amit tett. Veled szemben sem, a barátnőjéről már nem is beszélve. Tisztességtelen emberre vágysz?

2010. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem ilyenre vágyok,hidd el....

Nem hinném,hogy ezt félre lehetne érteni,ugyanis nem egyszer,sőt gyakran előfordulnak/tak kétes megjegyzések...sokszor még saját magának is ellent mond...

A legérdekesebb az volt,amikor egyszer elköszöntem a munkahelyen..utána felhívott,hogy hol vagyok,mert beszélgetni akart velem,és utánam jött autóval...aztán meg megkérdezte,hogy mi van velem és a párommal...

2010. okt. 6. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!