Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet 1 éves évforduló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet 1 éves évforduló alkalmára?

Figyelt kérdés
A párommal az 1 éves évfordulónkon szeretném meglepni.Azt találtam ki hogy csinálok egy vidiót kéépekből alatta lenne a kedwenc zenénk meg minden ilyesmi.Szeretnék venni neki egy fotó albumot amibe előhivtnám a képeket.Megvenném neki a kedwenc csokiját.Reggel feljönne hozzám itt megnéznénk a videót aztán oda adnám az ajándékot néznénk 1 filmet csak nem tudom mit ( ötleteket szeretnék ) ezután felmennénk hozzá mert a kistesojának akkor wan a szülinapja őt is megköszöntenénk aztán 5re elmennénk moziba aztán feljönne hozzánk aztán ha anyukám megengedi bár ugyse fogja h itt aludjon nálam.Még elmennénk oda is ahol össze jöttünk csak azt még nem tudom mikor lesz.
2010. okt. 5. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
édes... és hány évesek vagytok?
2010. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most itt az mér fontos?
2010. okt. 5. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
ja ne fontos... csak az anyukád nem biztos h megengedi, h nálatok aludjon rész miatt érdekelt... amúgy nem ítélkezem, meg semmi... tényleg édes amit kitaláltál, nekem tetszik, ja és akkor h válaszoljak is vmilyen szinten valami oylan filmet nézzetek, amit mindketten szerettek, legalább stílusát tekintve, szal ne vmi csöpögőset, érted, általában a vígjátékok be szoktak jönni
2010. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 rolland994 válasza:
Szerintem nagyon jo lenne:D:D
2010. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. okt. 5. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Aranyos, de miért kell w-t használni v helyett? Egyszerűen borzasztó...
2010. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Húú nagyon meg van tervezve a nap minden perce ahogy látom. Talán van amikor, jobb ha több a spontaneitás, bár a lánynak gondolom minden része meglepetés lesz, úgyhogy végülis jó ez így. A gesztus a lényeg, biztos értékelni fogja.

Film: nos én nem szeretem a romantikus filmeket,de a múltkor beleakadtam egybe véletlenül. A címe: Keith. Azt hiszem elég annyit mondanom róla, hogy 3 nap alatt 2szer néztem meg. Nem csöpögős, inkább romantikus-dráma. És a végén el lehet gondolkodni azon, hogy az élet valóban rövid, stb, stb és lesz nagy egymás nagykába borulás:)

Ha meg vmi vígjáték, akkor az Eurotrip.

De olyat ne válassz, amit már a csaj is látott,mert akkor uncsi lesz.

Anyukádat meg próbáld meggyőzni vhogy.

Sok sikert/kellemes ünneplést!

2010. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
őőő én wagyok a csaj..:D a Keith-et már láttuk wagyis együtt néztük nemis tudom lehet nem lesz filmezés mert amugyis megyünk majd este moziba szwal nem tudom..:S
2010. okt. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!