Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mi a segítség elfogadható szintje? ÉS MIÉRT!?
Igen, a Mea videós kérdés folytatása.
Hol van a szintje, és miért pont ott annak a segítségnek, amit a pár egyik tagja, a másiknak adhat, eltérő anyagi és társadalmi helyzetekben lévő tagú párok esetén? Pl.: Ingyen lakhatás? Új laptop a tanuláshoz? Havi ebéd befizetés? Új ruha a vizsgára? Jegyzetek kifizetése? Tanára (aki ismerős neked) meghívása egy közös ebédre, vagy vadászatra? ...
TUDOM! Te egy pohár vizet sem fogadnál el, és csak veled 100%-ig azonos szintűvel kezdesz. Értem, és elfogadom. De ez eseteben ne is kommentelj!
Köszönöm a normális válaszokat! [link]
Ez teljesen szubjektív
Minden pár ugy alakitja ki, ahogy mindkettőnek megfelel rövid vagy hosszu távon.
En pl egy smuciggal hosszu tavon nem bírnám azt ahogy engem húz le mikor 5ször annyit keres de hosszú távon gyereket ilyennek nem is szülnék, össze se költöznék vele és arrol is én döntök hogy oazarlom e ilyennel az időm, akivel nem lehet tervezni.
De mondjuk egy olyan nőnek aki bajban a párjára nem számit, mert olyan hú de önállo hogy 3 gyereket is eltart akár egyedul ha otthagyják, az lehet békésen összefér egy smuciggal is.
Huh... Hát ez igazából fogós kérdés. Szerintem határ ilyenkor az, ami az egyik félnek (aki a segítséget kapja) még nem kínos, a másiknak (aki segít) pedig nem nyűg/teher.
Fontos ilyenkor, hogy ezek a segítségnyújtások ne okozzanak feszültséget, hanem komfortosak legyenek mindkét embernek.
Szerintem nincs azzal baj, ha mondjuk a dolgozó fél támogatja a tanuló párját valamilyen formában, ha számára az nem nyűg, és a tanuló szívesen fogadja a segítséget.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!