Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Kompenzálna vagy tényleg ennyire szeret és figyelmes?
Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, mindig nagyon figyelmes volt a párom (ő a ffi). Középkorúak vagyunk. A szex az utóbbi időben döcög sajnos, nehezen jön a vágy nála. Jól tartom magam nagyon, szexisen öltözöm de minden hiába. És, ha vmit kiejtek a számon, már ugrik és csinálja minden egyéb téren...ha kell vmi a hobbimhoz vagy utána kéne járni vminek, egyből nekiáll. Ezzel vajon kompenzál a szex miatt?2023. febr. 23. 15:59
2/4 anonim 



válasza:





Pornó miatt lehet, vagy eltérés van a libidó miatt. Attól még szerethet.
3/4 anonim 



válasza:





Igen az impotensek hajlamosabvak csicskulni
4/4 anonim 



válasza:





Így akar meggyőzni arról, hogy szükség van rá. Ha nem az ágyban, akkor máshol kar bizonyítani. Ha eddig nem ilyen volt, akkor kompenzál.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!