Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak, mit tegyek? Egy pasi udvarol nekem, de csak neten ismerkedtünk meg, még nem taliztunk, de nekem van párkapcsim.

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes a jelenlegi barátomba, de ez nem ilyen egyszerű, mert valamiért mégis ragaszkodom hozzá, és ez nagyon erős.

nehezíti ak örülményeket az is, hogy barátommal jelenleg egy városban lakunk (pedig ő messziről jött) és együtt is dolgozunk.



A jelenlegi barátom nem akar gyereket, vagy ha igen csak nagyon sokára,



az új srác viszont messze él tőlem, de szeret utazgatni, bármikor lejönne értem, csak kérnem kell


csak az a gond, hogy szülökkel élek, és kicsit fura lenne ha itt aludna


meg hollandiába akar kimenni, ha nem megyek vele, akor egy ideig nem tudok vele talizni, de azt mondta, hogy ő bármeddig vár rám, és visszajönne értem


viszont nekem itt van a mnukahelyem, igaz szarul fizetnek, és itt nincs munkalehetőség, de nekem nincs olyan végzettségem, h mindenhol jó legyek, komolyabb nyelvtudásom sincs,

előbb el kell rendeznem itt a dolgokat



Erdélyben van egy kis birtoka, ott szeretne velem élni, és ő a barátommal ellentétben megkérné a kezem, és gyerekeket is szeretne


és azt mnodta nekem mindent megadna, és hogy neki nem fontos a szex, elég az is ha csak átölelhet


olyan aranyos cicája van, látszik hogy szeretik egymást, szeret gondoskodni róla, ő egy nyugodt ember, és a vad külső érzéki pasit takar


ti helyemben maradnátok a fél éves kapcsi mellett, vagy pedig szakítanátok és összejönnétek a másik palival???


2008. dec. 27. 23:11
 1/10 A kérdező kommentje:
várom a kommenteket :)
2008. dec. 27. 23:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát ha a jelenlegi barátodat nem szereted az régen rossz...! Akkor a jelenlegit szerintem hagyd ott! Egy olyan kapcsolatnak véleményem szerint semmi értelme ahol nincs szerelem! Ennél az új pasinál meg mind szép és jó amit mond, de még soha nem találkoztatok mint írtad Te is! Először találkozz a netes sráccal ismerd meg jobban mert lehet, hogy kedves és elsőre neten keresztül jónak tűnik de hát messziről jött ember azt mond amit akar...! Először találkozz vele ismerd meg jobban és csak azután dönts! A jelenlegi barátodat pedig hagyd ott ha nem szereted!

2008. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy szerelmes abba, akivel most együtt vagy, csak megszokásból ne maradj vele, mert a párkapcsolat nem arról szól. Hosszú távon ha benne maradsz egy ilyenben, visszaüthet, ez nem egy olyan dolog, hogy "biztosat a járatlanra", van, amikor fel kell adni a biztosat, és ez egy ilyen helyzet, amiben te is vagy, ugyanis a biztosban nem tudsz kiteljesedni, és nem tudod úgy szeretni a párodat, ahogy bárki megérdemelné egy párkapcsolatban, ezt nem lehet magadra erőszakolni, ha mégis, akkor is érződne, és nem tudnád őt hosszú távon boldoggá tenni, és ez egyikőtöknek se lenne jó.


Szóval én a helyedben a kapcsolatot feladnám, ha vonz a másik, kipróbálnám, aztán majd eldől, mi lesz. Lehet, hogy végül mégis egy 3. ember mellett kötsz ki, de lehet, hogy bejön ez a 2. De hogy nem a mostani az igazid, az is biztos. Ragaszkodás nem tesz boldoggá is egyben.

2008. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy csak azt hidd el amit látsz. Találkozz az új pasival, nézd meg milyen. Lehet hogy a fantáziád teszi szimpivé, mint általában a netes flörtpartnereket. A másik palit meg hagyd el, ha nem szereted, és ne akarj tőle gyereket. Kompromisszumokkal nem lehet élni.
2008. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Ez kemény dió. A netes pasi "túl tökéletesnek tűnik". Lehet, hogy ez csapda. Szerintem találkozz vele, hogy élőben milyen, mert az éteren keresztül bárki bármit mondhat magáról. Ha élőben is olyan, mint amit leírtál akkor már könnyebben fogsz dönteni. Ha viszont, mégsem olyan amit elképzeltél, akkor maradj a mostani párod mellett. Remélem egy kicsit tudtam segíteni. R.
2008. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az előző hozzászólóval.Nem kell a meleg szarban üldögélni,amig nem találsz jobbat,csak azért mert meleg. :-) Remélem érted mire célzok,ebből a "kapcsolatból" ahol nincs szerelem,csak megszokás és ragaszkodás szállj ki ,gondolom fiatal vagy,nincs közös gyereketek,vagy közös kasszátok.Nem kell vele maradnod.A másik: a netes pasit meg kell ismerni élőben is,de tőle függetlenül,meg fogod bánni ha méág sokáig a mostani kapcsolatodban "élsz". (nem is élsz igazán szerintem) remélem nem veszed rosszindulatunak,mert jószándékkal irtam,és voltam én is hasonló helyzetben.:-)
2008. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idos vagy, de nagyon gyerekes dolgokat irsz. Szoval ez a netes srac, meg eletedben nem is latott, de mar elvenne felesegul, es gyereket is szeretne.

Ne higgyel el mindent mindig mindenkinek!!!

Ha a baratodat nem szereted igazabol, nem szep, es nem is jo dolog, hogy vele maradsz. Inkabb ismerjel meg tobb sracot, igy tudsz majd kulonbseget tenni ffi-ak kozott, nagyon fontos!

Es ne legyel mar ennyire hiszekeny, es ne dolj be mindennek!

2008. dec. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szandykah ***** válasza:
Van egy ilyen ismim, aki először nem szerette a párját most meg else hagyná semmi pénzért. De ez gondolom nálatok fordítva van. Hát sztm ha nincs szerelem semmi értelme az ilyen kapcsnak. Szal inkább hagyd ott. És előbb ismerd meg a netes srácot. MAjd ha úgy látod, h szimpi és kedves....stb. Akkor legyél vele boldog.:) Sok szerencsét:)
2008. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!


Én vagyok az a lány, aki írta ezt a kérdést, nagyon köszönöm a válaszokat.

Oké, lehet naív vagyok, meg próbálok bízni máűsokban, pozitív lenni stb, de nem hinném, hogy a hiszékenység csakis gyermeki tulajdonság lenne, sokkal inkább egyén függő szerintem. Sokan csak azért tartanak valakit linknek, mert az mindig vigyorog, közbe meg lehet sokmindent komolyan gondol és a legrealistább és értelmesebb ember a világon :)

Na nem magamról beszélek.

A lényeg az, hogy azóta is együtt vagyok az akkori párommal, most március 6 án múlt 9 hónapja.

Valóban nincsen gyermekünk, se közös lakás, közös ingatlan stb.

Sőt azóta már nem dolgozunk együtt, mert pár hete elküldték őt sajna a leépítések során, de ez olyan dolog, hogy a legjobb dolgozót is elküldik.

Annyit vagyok vele, hogy olyan, mnitha már együtt laknánk, sok cuccom is van nála. De rájöttem, hogy nem az ő hibája, hogy nem vagyok biztos abban, szerelem-e az, amit érzek, vagy sem. Sokkal inkább az én személyiségem váltja ki ezeket a odlgokat.

Lehet tényleg csak az a baj, hogy rossz helyen és rossz időben születtünk, hogy azért nem élem ki magam, mert nem tudom azt csinálni, amit szeretnék: pl.: énekelni. De osk lehetőségem lett volna rá, csak én magam ilyedtem meg tőle, és nem csak a pasikkal vagyok így, hanem minden mással is, pl a karierrel.

Néha nagyon fáradt vagyok, és olyan dolgokhoz sincs kedvem, amit szeretem egyébként, olyankor azt kívánom, bárcsak kiszállhatnék a világból, de sajna az nem olyan egyszerű. Elég egy pár motiváló dolog és máris másképp látom a dolgokat.

Igaz éreztem régebben mások iránt nagyobb fellobbanást, meg rózsaszín felhőt, de zaoakt az embereket nem is ismertem igazán, nem is alakítottam ki velük kapcsolatot, többnyire mégcsak meg sem csókoltak, és nem abba voltam szerelmes, amilyenek valójában voltak.

Sőt a legtöbb szép fiú, aki pont az "esetem" ha van egsyáltalán ilyen, biztos hogy csalüdást okozna, és okozott is, mert nekik nem kellett komoly kapcsolat, vagy megcsaltak volna, ha odáig mentünk volna a kapcsiban, esetleg más az életvitelük, a écljuk, mai engem megkeserítene. Egyedül ap árom az első és egyetlen, akihez ennyire ragaszkodtam szerelem ide vagy oda, és akiben meg tudok bízni, aki szeret engem. A szerelem csak a szerelemhez elég, az érzelmekhez, de egy kapcsolathoz önmagában még nem. És egy idő után szerintem a bizalom még a szerelemnél is fontosabb, mert az úgyis elmúlik, mert nagyon könnyű kiábrándulni, és hát a szépség belülről fakad, és nagyon relatív, sőt ahány emebrrel megismerkedem annyi féle képpen élem meg a szerelmet. Ez nem egy viharos, izgalmas, ez inkább egy nyugodt, hétköznapi szerelem, vagy kapcsolat.

Tudom ha lenen gyerekünk, nem lenne könnyű, ahogy másnak sem, de összekapcsolna minket, és tudom, hogy a páromat levenné a lábáról egy babucika, és sosem hagyna el, csak azért, mert ő nem készült fel az apaságra. szerintem egy gyerek nagyonis segít abban, hogy az ember felnőjön. Szerintem az anyaság a nőiesség kiteljesedése, és nincs értelme élni, ha csak magunkat tarjuk el, és nem azért dolgozunk, hogy éljünk, hanem azért élünk, hogy dolgozzunk. Ha van kiért, akkor már érdemes küzdeni, ez a legnagyobb moziváció.

A baba kedvéért oskan képesek leszokni a dohányzásról, sőt az anyák nagy része el kezd sportolni, több gondot fordítani a szépségére, és leőjön a felelősség érzet.

Valamint ha babám lenne, akkor végre tudnék egy kicsit hízni és nekem is teltebb idomaim lennének, aminek én is a párom is nagyon örülnénk.

Persze még várok a babával, de ha összejön, akkor nagyon örülni fogok a picurkának. Csak nem lenne célszerű a gazdasági válság idején munkanélküli apával családot alapítani :(

2009. márc. 8. 10:56
 10/10 A kérdező kommentje:

A másik pasiról annyit, hogy valószínűleg tényleg egy hazug pasi. Az oké, hogy lehet majd szeretne gyereket, de amíg nem találja meg az igazit, addig minden nővel egyformán elbánik. Fe3lvette velem a kapcsit a volt barátnője, akivel még mnidig együtt élt.

A lánynak hittem hála istennek, mert látta rajtam, hogy én kedves vagyok, és nem szerette volna, ha ugyanúgy járok mint ő.

A lány segített neki elhelyezkedni magyarországon, és egerből leköltözött pestre, csakhogy a pasivaql legyen, két évig együtt voltak, ezalatt az idő alatt a lánynak is gyereket és házasságot ígért. Ez a lány sajnos meddő, de szerintem csak a lelki gondjai miatt nincs gyermeke.

A lány több melót is bevállalt, csakhogy letartsa magát és a párját. A pasi egy alpinista, volt is neki pénze, mert hollandiában is megszedte magát, de sajna a pnézt azt elverte, mert sokat gépezett, sztinte már szenvedélyévé vált.

Sokszor, mikor a lány nem volt otthon, más nőket vitt fel magához, néha még prostikat is és azokkal hancúrozott, nagyon sokat ivott az ürge, és párszor el is verte a vikit.

Sőt, ha nem hús ételt csinált, akkor kidobta a kukába, mnodván, hogy ő zöldséget nem eszik.

A macska, akiről beszéltem nektek, igazából nem a Gyuláé, hanem a Vikié. Ráadásul a lánynak már vagy 2-3 száz ezer forinttal tartozik minimum, mert ő fizette ki az iratait, sőt az aélbit is ő fizeti, meg a laptop amit együtt használnak, azt is el akarja vinni a pasi, és még ő mnodta Vikinek, hogy költözzön el tőle. Sőt volt olyan, hogy mikor Vikivwel szakított, de nekem udvarolt, akkor közbe is más nőkkel ismerkedett neten, meg lförtölt bárokban, és mikor utánam összejött egy másik csajjal, akit magához is költöztetett, még közben is rá akart mászni a Vikire, de hála istennek a lány már nem szereti őt, undorodik tőle, és nem hagyta magát.

A srác amúgy annó bevalotta nekem, hogy régen sátánista volt, és hogy az egyik legjobb baráűtja a saját hülyeségeik miatt halt meg.

Ez a lány a mai napig tartja velem a kapcsit, pont úgy néz ki mint az Evanescence énekesnője amy Lee :) nem tudom hogy egy nyanvadt pasi hogy tud egy ilyen csodás csajjal elbánni.

2009. márc. 8. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!