Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet szerelem abból ha csak egy kicsit kedvelem a srácot?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel úgy 3 hete ismerkedünk. A barátnőmnek ő jó ismerőse és a bnőm elmondta nekem h a srác járni akar velem. De én nem érzem úgy h szeretném, persze aranyos kedves vicces és imádnivaló és nagyon jó érzés vele ölelkezni de sajnos ennyi. Amikor msnen beszélünk mindig mondja h énis kérdezzek róla, de én sosem tudok mit. Már nem tudom elképzelni magam nélküle de vele sem nagyon. Mit tegyek? Szerintetek bele tudnék még szeretni úgy h most csak egy kis vonzalmat érzek iránta? Én 16 vagyok a fiú 19.
2010. okt. 5. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
probáldmeg kezdetnek ez jól hangzik(lehetna jobb is)de majd kialakul.
2010. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt neked kéne tudnod. Több megoldás van: vagy megmondod neki, hogy te sem tudod mit akarsz, vagy megpróbálod és akkor meglátod, hogy milyen vele járni, vagy ha gondolod keress mást :)

De én a helyedben megpróbálnám;)

2010. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én a helyedben megmondanám a srácnak (persze csak a bnőn keresztül) h tegyen érte h járni akarjak vele...nem kell rögtön összejönni vkivel, kell az ismerkedési időszak is:)


16 vagyok, barátom 19, 2hónapja járunk. kb 1hét ismertség után jöttem vele össze azóta egyre jobban szeretem (kb ilyen félig szerelmes vagyok - persze ilyen nincs, csak néha egyszerűen úgy érzem h nem tud elég közel lenni hozzám, de ha mondjuk nem találkozunk 1-2napig nem hiányzik) szóval kb ez a helyzet nálam:)

de ezt csak azért írtam le, hogy tudd: szerelemben minden előfordulhat!

ha lassan szeretsz belé, az még állítólag jobb is mint a kezdeti nagy fellángolás:)

sok sikert! meg ha van még kérdésed vagy valami, akkor nyugodtan írj üzenetet:)

2010. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de úristen, teljesen ugyanaz a helyzet nálam, 16/L vagyok, 19 éves sráccal ismerkedem kb 3 hét óta, msnen kezdtük, mindig mondja, hogy ne csak ő kérdezzen... már találkoztam vele párszor, és nagyon jó őt ölelgetni : ) és nagyon imádom: ) csak annyi más, hogy én érzek iránta vmi többet : ) mondjuk úgy tűnik hogy ő is ^^
2010. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyanez van... én 16 vagyok, ő 19. 3hónap után belészerettem és ő is belém...előtte is ismertem, de aztán tetszésből összejöttünk, aztán szerelem lett a vége:))
2010. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!