Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 16:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
van valakinek pozitív tapasztalata?
2010. okt. 5. 16:45
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem nincs.
2010. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ne mások tapasztalataiból indulj ki. Egy kapcsolatban 2 ember van: te és a párod. Minden más tapasztalat, vélemény, ítélet csak egyfajta torzított tükörképe a valóságnak, ami a saját kapcsolatod értékének megítélését megváltoztatja - az itt olvasottak alapján leginkább negatív irányba.
2010. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én a párommal több mint 2 évig távkapcsolatba éltünk (2 hetente,hétvégén találkoztunk 3 napot) nagyon messze volt tőlem,de nem számított!Minden nap beszéltünk telefonon!Most már szerencsére összeköltöztünk és már 3 és fél éve vagyunk együtt!
2010. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
a távkapcsolat pazarlás. időpazarlás mindkét félnek, pluszban két nemiszerv természetes elpazarlása, lefoglalják egymást feleslegesen, így 1-1 ellenkező neműnek nem jut, akivel egyébként megoldható lenne.
2010. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

16.52 egy sötét seg.g. A párom és köztem lévő 300km távolság ellenére valószínűsítem, hogy többet szexelek napokra átlagolva mint te, ennyit erről. Nem mintha ez lenne a lényeg, de egyszerű léleknek egyszerű magyarázat...


Két távkapcsolatom volt. Az első négy évig tartott, a második most tart. Az elsőben gimis voltam, hétvégente 3 napokat voltunk együtt. Most egyetemista, és heti 3-4 napot töltünk együtt. Összességében ez valószínűleg ezerszer több, mint amit azok tudnak együtt lenni, akik közel laknak. Szerintem ez nemhogy pazarlás, hanem ezerszer jobb.


Persze ha havonta 1-2 alkalmas a távkapcsolat, akkor az veszett fejsze nyele...


21/L

2010. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

párom és én köztem 3000 km van..

ha tényleg Érte élsz, akkor érdemes megpróbálni ;)

2010. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lieni válasza:

Én sohasem voltam a távkapcsolat híve.

Erre sikerült egy vidéki fiúval megismerkednem.

Sokáig csak hétvégente találkoztunk.

Ennek már majdnem két éve, és fél éve össze is költöztünk.

29/L

2010. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy próbát mindenképpen megér,mert ha nem próbáljátok ki,akkor honnan tudnátok,hogy működik-e? :)

A párommal több mint 1 éve élünk távkapcsolatban. Nem egyszerű,vannak rosszabb napok is ez tény. De ilyenkor nekem az ad erőt,hogy x idő múlva végre együtt lehetünk és így valamennyivel könnyebb.

21/L

2010. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha két ember szereti egymást, akkor a távolság nem lehet akadály. Viszont helyi kapcsolat is ugyanúgy lehet macerás, ha valamelyik fél túl sokat dolgozik.
2010. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!