Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet tartós kapcsolat egy olyan pár között, ahol min.20 év a korkülömbség?

Figyelt kérdés

Ha nekem feltennék ezt a kérdést, biztosan nem tudnák rá konkrétan válaszolni, csak annyit, hogy akár a pasi a csaj apja lehetne.

Most épp azért apa lánya formában hoztam fel, mert ez inkább jellemző, minthogy a csaj lenne pl40 a pasi meg 20. Habár kitudja. Nektek mi a véleményetek?


2010. okt. 5. 15:00
 1/10 Moszuke ***** válasza:
nem
2010. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2010. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezt csak úgy kérdeztem. Engem is vonzana, ha egy idősebb pasinak tetszenék, de biztosan bennem lenne az a félsz, hogy mi van, ha csak fiatal pipi kell neki.
2010. okt. 5. 15:03
 4/10 Moszuke ***** válasza:

saját véleményem. mit kell ezen indokolni.

szerintem nem

2010. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: akkor én mit mondjak? :D 25 éves fiú létemre volt már, hogy majd megvesztem 40-es nőkért. (jöhet az osztás :D)
2010. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak ismerőseim ahol 25 év korkülönbség van a férfi és nő között..Amíg a nőnek a szemén ott van a rózsaszín köd addig működik..Utána már nem..Az egyik barátnőm férje 22 évvel idősebb..Házasok,és van egy fiúk is.Azt hinnénk,hogy boldogok..De csak az elején voltak amikor megismerkedtek.A barátnőm 22 éves volt a férje akkor 44 éves volt..Ma a barátnőm nemrég töltötte a 38-dik évét,és csinos,fiatalos..Most már sokat panaszkodik,hogy a férje 60 évesen milyen öreg lett,és semmiben nem értenek egyet..Ami neki tetszik azt a férje utálja és fordítva..Nem tudnak sehová elmenni közösen mert vagy nem egyezik az érdeklődésük vagy lefáradnak tőle..A barátnőm utazna,nyaralna de a férje nem mert őt már fárasztja a sok utazás..Persze jönnek az egészségügyi dolgok is..Míg a barátnőm dolgozik,és jól érzi magát a férje állandóan panaszkodik az ízületi fájdalmakra,az öregkorral járó betegségekre..A szexről nem is beszélve..A barátnőm 38 évesen igényli a szexet,de a férje már nem igazán..

A legtöbb ismerősömnél ahol ilyen magas a korkülönbség bizony hasonló gondokkal küszködnek..A barátnőm egy valamit nem tud megtenni..Nem válik el,mert szerinte erkölcsileg ne lenne jogos..Mert nem akar egy idős embert cserben hagyni,így most úgy érzi,hogy a saját csapdájába esett..Ma már bánja,hogy nem hallgatott anno annak idején azokra akik ellenezték ezt a kapcsolatot...

Szóval ekkora korkülönbség hosszabb távon nem működik..egy idő után rabság lesz belőle..

2010. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 15:14


Kétségtelenül igazad van, de ez egy házasság. Kérdés: mit nevezünk tartós kapcsolatnak, és mi a cél vele.

2010. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Konkrét esetről van szó, vagy csak általánosságban érdekel a válasz?
2010. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet konkrét esetet is írni, vagy általánosan, hogy mi a vélemény.
2010. okt. 5. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek. Semmit nem zárhatunk ki! Bár a pár évesnél hosszabbat kétlem! Bár az már tartósnak számít!
2010. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!