Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar, ha egy leány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha egy leány magasabb nálatok? :D (18/F) (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na az a helyzet...Nem tudom miért, de nem szeretem, ha egy lány lehagy engem magasságban. :D Ez valami evulociós szöszmösz vagy mi a fene? Én amúgy 175 cm magas vagyok...Ha velem egymagas az még nálam oké, de ha magasabb nálam akkor nem tudom mi van velem, de kezd zavarni a magasság különbség..:S
2010. okt. 5. 01:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
engem nőként zavarna, ha én lennék a magasabb...
2010. okt. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
engem is, mert valahogy nem esztétikus. ha látok az utcán sétálni egy párt, és a lány magasabb, akkor is olyan furcsán hat számomra. hálistennek nekem 161 cm magasan sohasem volt ilyen problémám : D
2010. okt. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
LoL :D
2010. okt. 5. 03:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
161 cm magasan?? Én 179 cm vagyok és engem nem zavarna. Annyira ritka a szép magas nő, pedig én teljesen odavagyok értük. Mind törpe. :(
2010. okt. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
engem zavar az ha csaj magasabb főleg mert én 180 cm vagyok x) 17/L de ált a magas srácoknak a kis csajok jönnek be akiket jól lehet ölelgetni a kis srácok meg elmenekülnek szóval marad aki szóval akiket idegesít az utcán az ilyesféle pár az gondoljon bele ebbe
2010. okt. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Még nem volt ilyen gondom mert nem igen találkozom nálam magasabb lányokkal - 196cm - :D
2010. okt. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En talalkoztam, 15 centis sarok volt rajta, es magasabb volt nalam, pedig en is 198 cm vagyok.
2010. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
192 vagyok. Még nem volt magasabb, de kipróbálnám... : P
2010. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem zavarnak a törpe méretű krapekok, és sajna annyi van belőlük, hogy egy flottányi hadihajót el lehetne velük süllyeszteni! Nem csípem, ha ellátok bárhová egy srác feje fölött.

lány, 170 cm

2010. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
183 cm vagyok, és mindig is legalább akkora lányt szerettem volna, mint én, vagy még magasabbat. Ez elsőre össze is jött, de aztán a végleges párom, aki immár a feleségem is, valamivel alacsonyabb, 176 cm. C'est la vie.
2010. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!