Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h egy pasit zavar ha a no magasabb pozicioban van es tobbet keres?

Figyelt kérdés

nalunk ez problemakent kezdett jelentkezni s erzem h ot zavarja... sosem ereztetem vele. mindig biztatom es dicserem. felnezek ra ugy ahogy egy nonek kell. Magyarazom neki h o igy tokeletes.. de sokszor elojon h o nem boldog munkahely ugyileg meg karreirileg es akkor utal dolgokra amiket en elertem h milyen jo lenne ha o is elerte volna. Van vmi javaslat mi mast lehetne meg tenni? azonkivul h biztatom dicserem felnezek ra??

Nem szeretnem ha a kapcsi ilyen bolondsag miatt menne tonkre.


2008. jún. 24. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pedagógus leszek, szal nálam tuti asszony többet fog keresni, mikor ezt a szakmát választottam, már akkor beletörődtem :)
2008. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

A pasik többségében benne van az ösztön, hogy nekik kell eltartani a családot.

Szerintem kicsit hazudj a barátodnak, hogy mennyit keresel.(mondjuk mond azt, hogy szarul megy a cégednek, és csökkentenek a fizudon.)

Attól fogva, hogy tudja, hogy ő keres többet, nem fogja érdekelni, hogy ki van "magasabb" pozícióba.

Tudom, hogy egy jó kapcsi alapja az őszinteség, de ez nem mindig a legegyenesebb út.

2008. jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ferfias buszkesegbol...az en baratomnak is csipne a szemet...en jovo ilyenkortol (ha sikerul) dolgozni fogok(mint ovodapedagogus) es o meg egyetemista lesz (en tavoktatasban vegzem) es azt mondta nem fog jot tenni az egojanak, mert hogy nez ki h nekem van neki meg nem lesz penze....pedig ez hulyeseg...
2008. jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Egyetértek a 2hsz-val szerintem is a férfiakban van egy olyan ösztön h ell kell tartani a családot ...
2008. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Persze hogy bennünk van. Ha visszagondoltok 50 évvel ezelőtt is mi voltunk a keresők akik eltartották a családot és olyan gyorsan nem tudunk megváltozni.

Kérdező válaszára annyit mondok, hogy sajnos ha a barátod nem fogja fel hogy ez szinte semmit sem számít akkor nem sokat tudsz tenni.... max esetleg kicsit letagadsz.

2008. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat: azt h pontosan keresek nem tudja, de latta a hazam es latta h milyen korulmenyek kozott elek egy fizetesbol. Nem kell matematikusnak lenni h kb kiszamolja h az nem atlagfizetesbol van elo teremtve. Masreszt meg szoba jott h osszekoltozunk es kerdezte h mennyi a torleszto reszlet h beszallna.. es addig faggatott amig megmondtam. a gond csak evvel az h ebbol kovetkeztet h min a ketszereset meg kell h keressem h fizetni lehessen a hitelt. a hitel nagysaga eleg nagy.. igy ha nem is tudja pontosan h mennyi az annyi elkepzelese van rola. a poziciomat meg tudja.. h mit dolgozok. es erzem h ez feszelyezi.. es sajnos tehetetlennek erzem magam mert nem az a tipus vagyok aki erezteti vele vagy fent hordja az orrat.. inkabb igyekszem kerulni a penzugyi dolgokat..
2008. jún. 24. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Addig van a férfiakban ez a család eltartási ösztön, míg egy nő felette van, de ez hogy egyeztethető avval, hogy sok pasi lazán lelép a családtól?


Aki ilyen az valahol lenézi a nőket, ilyen egyszerű, és a gőgjének árt. Éretlenek az ilyenek.


Ez nem ösztön, hanem neveltetés, hogy a nő alapjában kevesebb.

2009. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a család lenne a fő az ilyen pasinak, örülne, ha a felesége sokat keres mert abból jól meg lehet élni és a család védett. Itt a nő lenézéséről van szó, semmi másról.
2009. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!