Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be? A ducibbak vagy a soványak?

Figyelt kérdés
kort írjatok mellé plz!
2010. okt. 4. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
A ducibbak mert van mit fogni és lehet neki tolni rendessen mert nem verem magam össze rajta nem úgy mint a sovány nőkön. 34F
2010. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem jó ha sovány. Ezzel nem azt mondom hogy kövér legyen. NŐIES legyen.
2010. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nagy kofferbe jó pakolni, csak utazni nehéz vele!
2010. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Nos, nekem a kettő közötti jön be :D Szóval ne legyen 200 kiló de 40 se.. egyébként vannak olyan lányok akiknek jól áll ha kicsit ducibb :)

17/f

2010. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Én nő vagyok. Voltam már kövér és vékony is. Vékonyan 100x több pasinak bejöttem, míg ducin rám se néztek.
2010. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
65%

Nos úgy látom én leszek az első olyan válaszadó, aki azt írja, hogy a nagyon vékony, kisebb mellű nők csajok híve vagyok, véleményem szerint, egy nagyon vékony lány sokkal szexíbb, mint akin rezeg a háj.... Persze nem anorexiás lányok tetszenek nekem sem, de ha nagyon vékony az szerintem gyönyörű, és szexi... Privi jöhet:-) Nincs barátnőm.


F.24

2010. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

akkor már inkább legyen egy kicsit duci mint sovány.

19/F

2010. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Hát az egyénfüggő. Én sosem szabtam korlátot magamnak abban hogy milyen típusú lányok tetszenek, egyszerűen van aki tetszik és kész. A két végletet, tehát a rezgő hájat és az anorexiásat nem kedvelem, de a kettő között bármi jöhet, amennyiben az adott lányban megfog valami, ez legtöbbször az hogy aranyos, csinos, de mindenek felet NŐIES. Ha ezek megvannak akkor annyira mindegy hogy hány kiló. Mondjuk ami még engem nagyon meg tud fogni az az, ha selymes, és finom illatú a bőre, és a haja... *_* Mindkét nőtípusnak megvannak a maga "előnyei". Ducibbaknál tényleg az hogy van rajta mit fogni :d Sok szép nő szenved ilyen média által előidézett komplexusban, pedig nem is tuják milyen szépek úgy ahogy vannak :) Az ilyenekhez 99%-ban nagy(obb) mell is párosul, no van akinél már ez döntő tényező lehet... ;)

A vékonyabb lányok meg, hát ők könnyebben "kezelhetőek" az ágyban :P A feszes csípő sokaknak bejön. És a kisebb mell, ami általában (de nem mindíg!) a vékony testalkattal párosul ugyanúgy vonzó, de itt is (mint mindenhol) az a lényeg hogy min van rajta az a mell ;)

Szóval, lányok, szerintem onnantól kezdve hogy nem estek bele egyik "végletbe" sem, és szépen igényesen öltözködtök (mindenkinek más stílus áll jól amúgy, ezt ki kell tapasztalni), és rendben tartjátok magatokat nem lesz gond!

20/F

2010. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A jumby csaaaaj,ude ude ude jo,ráfázol ha rámászol de jó jó nagy:D
2010. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gress ***** válasza:
100%
hmm azért ez a "duci"meg "sovány"kifejezés nem azt jelenti hogy kövér és vékony?nah ebből azt a sajnálatos következtetés vonom le hogy te "duci"vagy és szeretnéd azt hallani hogy azok több embernek jönnek be mert ugye a sovány nem egy olyan csábító,de a vékony már igen:D hát ha valaki megérti a sok f*szságot amit leírtam annak gratulálok :)
2010. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!