Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráhagyjam barátnőmet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráhagyjam barátnőmet, vagy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Szóval az egész nyár elején kezdődött, amikor barátnőm nagy szerelembe esett egy sráccal. Utáltam a srácot, iszonyatosan unszimpatikus volt, de én nem szóltam semmit, nem az én dolgom. Jártak kb 1 hónapot, mert barátnőm egy 3 napos fesztiválon elkezdett egy másik sráccal kavarni, aki nekem egy évig tetszett előtte kb. De beletörődtem, lemondtam róla. Mondtam barátnőmnek várjon, beszélje meg a másik sráccal de ő a srácnak írt egy sms-t hogy vége. A fesztiválon összejött az új sráccal. 1,5 hónapot jártak, de barátnőm úgy érezte hogy a srác csak meg akarta b*szni. Szakított vele. Utána én összejöttem egy sráccal. 1 héttel rá bnőm szakítására folyamatosan azt hallgattam hogy húú x de cuki, olyan aranyos. Aztán egy házibulin összehoztuk x-szel(mellékesen x, barátom tesója). Egyik nap azt hallottam bnőmtől, hogy x megujjazta. Nem is volt gondom vele, hisz együtt vannak meg minden. Rá egy héttel volt egy kisebb házibuli x is meg bnőm is ivott kicsit. Aztán x megkérdezte h bemennek-e vmit csinálni. Erre barátnőm teljesen kiakadt hogy h kérdezhet ilyet. Rá egy héttel szakítottak is, mert a csaj teljesen megváltozott. 1 hónapot voltak együtt.X még mindig nagyon szereti a csajt. Szombaton megint elmentünk bulizni. Bnőm 2 pasival is smárolt. A volt barátja(x) ideges volt ez miatt, kihívták a srácot és pár haverját beszélgettek, teljesen normálisan. Erre annak a srácnak a haverjai akivel bnőm kavart elkezdet beszólogatni. Verekedés lett. Persze ezt annak a srácnak a haverjai úgy adták elő hogy ők semmiben sem hibásak, csakis barátomék. A baráti társaságom most ki nem állhatja azt a pár srácot ez miatt. De barátnőm elkezdett nekem ilyeneket irkálni, hogy most őt minden barátja lenézni, pedig mások is hibásak meg hogy inkább majd lóg azzal a 3 sráccal, meg lehet összejön akivel kavart a bulin :S Na most én mit csináljak? Én nem akarok bnőmmel rosszba lenni meg semmi, de nem akarok azzal a 3 sráccal lógni, mert engem is majdnem megütöttek, holott egy rossz szót nem mondtam eddig rájuk. Egyébként normális ez h 4 hónap alatt 4 pasi? :S Teljesen más lett barátnőm.. mit tegyek?

15/L


2010. okt. 4. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Most ezt rövidebben és tagoltabban, kérlek. :D
2010. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak sztem egy hüle pics@ a bnőd???

Próbálj meg vele beszélni, győzd meg h hülyeséget csinál stb. ha nem változik akkor jobb ha hagyod a fenébe és új ÉRTELMES emberek után nézel.

2010. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végigolvastam. A végén egy pöttyet elvesztettem a fonalat. Szerintem vannak benne fölös infók, amik csak bekavarnak. :) A lényeg, hogy szerintem is hagyd a barátnődet a fenébe, mert egy éretlen kis csitri! Kavarjon akivel akar. Aki meg majdnem megüt egy lányt, azzal ne szívj egy levegőt! Agysorvadást okoz. :P
2010. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lődd fejbe.Nemcsak magadnak tennél jót vele,hanem az országnak is.Sőt,az emberi faj megítélésének is.

Csak hülyéskedtem,nehogy lelődd.Még a golyó is kár belé.Inkább csak szarj a fejére egy jó nagyot.És ne keveredj azok közé,nem a te barátaid.

2010. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! kicsit tényleg össze-vissza írtam bocsi:)
2010. okt. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!