Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ennyire szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, akit szeretek. teljes szívemből. Már 1 éve. Az elején minden jó volt, egyre közelebb kerültünk egymáshoz, és úgy vettem észre, hogy én is érdeklem őt. Vagyis hát érdekeltem is, mert elég nylvánvalóan kimutatta. Csak én akkor megijedtem, hogy mit szólnak hozzá az osztálytársak, tanárok, stb. Elszúrtam. Szenvedtünk. És még mindig szenvedek, mert tudom, hogy én rontottam el, és ez neki is fájt. És azóta minden nap látjuk egymást a suliban, és ő próbál enegem levegőnek nézni, de még mindig úgy néz rám, mint régen, pedig már nincs egyedül...Ez az utolsó éve, és én úgy érzem, nem fogom kibírni, ha elballag. Szeretem. ????
2010. okt. 4. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Diákszerelem. Miért nem adsz a kapcsolatnak még egy esélyt?
2010. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd, hogy 12 évesek vagyunk...Gimiből ballag..
2010. okt. 4. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem azt. De a kérdésem akkor is áll: miért nem?
2010. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha bevallanád neki, hogy még mindig nagyon szereted, és ha mondjuk még azt is hozzátennéd, hogy mennyire sajnálod azt amit akkor elszúrtál...!!! Végül is mindenkinek jár még 1 esély, és ezt szerintem a fiú is tudja!!! Bátorság és beszélj vele!!!! :-)))

Aztán majd mesélj, hogy mi volt...Üdv:Blanka

2010. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néma gyereknek anyja se érti a szavát.Beszélj vele így is hogy van barátnője,tisztázzátok le a helyzetet,hogy ő is mit gondol rólatok.Ha nem,akkor túlteszed magad rajta,mást úgysem tehetsz.
2010. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!