Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan gyanakszom, hogy megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gyanakszom, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik, de a barátom hozott magával óvszert. Ugye 3db-osak, és ebből mi 2-őt használtunk el. A 3. sehol sem volt. Nem ez volt az első eset, hogy a 3. vagy 4. kondom 'eltűnt'.

Arra gyanakszom, hogy azokat mással 'használja' el.

Jogosan feltételezem?


2010. okt. 4. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ibra válasza:

a-a.

2010. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Együtt éltek?
2010. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2010. okt. 4. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:

ááá... a pasik hülyék... (én is...)

ha szereted, és ő is szeret, akkor bízz benne.... nem tudom mennyi idősek vagytok, de ha fiatalok, akkor lehet hogy pl.: gyakorol otthon, hogy jobban menjen amikor együtt vagytok, de lehet hogy egy barátjának adott akinek nincs... vagy sört ivott belőle:P inkább ne akard tudni...:p

2010. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván hazaviszi m agával a maradékot, hogy ne maradjon nálad és találják meg a szülők.
2010. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mintha a párom hallanám.. Az én maradék óvsztereimmel a következők szoktak történni:

Bent felejtem a nadrágzsebben és kimosom.

Kirántom és nem veszem észre.

Eldugom, h a szülők ne találják meg, de én is csak hónapok múlva akadok rá.

Tudom, h az egy maradék nem lesz elég, ezért másikat veszek. Utána már nem merem magammal vinni, mert a párom meggyanúsít,h a többit kivel használtam el.

A beteges féltékenységet kezeltetni kell..

2010. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem betegesen vagyok féltékeny.

Először is: elég messze lakunk egymástól, tehát nem tudhatom, mit csinál.

2. Mikor mondom neki, nálam jobb is van, azt feleli: IGEN

3. Könnyen 'ismerkedős' típus.

4. A kezdeti lelkesedése 1,5 hónap után elmúlt.

És még sorolhatnám...

2010. okt. 4. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem félrejátszik a gyerek. Nem hiszem, hogy otthon kotonban veri ki. Elhagyni meg nem lehet, mert mindig olyan helyre rakja az ember, ahol véletlenül sem esik ki.


Egyébként minek nyaggatod olyannal, hogy van-e nálad jobb? Tök idegesítő. Persze, hogy van. Mindenkinél van jobb.

28F

2010. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!