Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Rég együttvagyok barátnőmmel,öszinte kapcsolatban, szeretjük egymást, jól megvagyunk tényleg, csak néha engem zavar vagy piszkál egy-két dolog, bár annyira nem vészes, ha nem is akarok figyelni vagy gondolni ilyenre, akkoris gondolok.:S Barátnőm aranyos kedves lány,közvetlen, jófej másokkal is szeret viccelődni meg ilyenek.Van egy oszttársa is akivel jár dolgozni, meg most az a srác elment máshová és ő is odamegy(oszttársa)dolgozni, csak az a baj hogy eszembejut hogy csávók közt lesz meg hogy beszélgetnek stb.Néha kivi lennék hogy miről van szó meg érdekelne, hogy kivel van el, nem olyan értelemben persze.De akkoris érdekelne hogy esetleg egy kicsit flörtölget-e ha egy picit is, bár ha ezt mondanám neki megharagudna, mondaná hogy szeret és nem csinál ilyet.Én tudom magamról hogy én biztosan nem csinálnék ilyet.Vagy csak én vagyok féltékeny típus.. Mert ő ilyeneket nem mond nekem, talán nem is gondol.Minimális féltékenység az okés, de nagyon ragaszkodunk egymáshoz, csak néha mindig ott a fejemben hogy lehet jön egy jobb.. F*szért nincs olyan hogy nem jutnak eszembe hülyeségek, én nem tartom magam bénának, erről szó sincs, csak annyi hogy sok csalódást láttam már ismerősöknél stb. Meg az életben bármi lehet, valaki van hasonló helyzetben?Én sosem szeretném elveszíteni, ezért nem is akarom csesztetni ilyen hülye kérdésekkel, biztosan rosszul esne neki, csak ne gondolnék baromságokra.De, akkoris érdekel mindig hogy mit csinálhatott melóhelyen pl. vagy suliban,de kérdezgetni sem akarok, mert azthinné hogy nem bízok benne.. :S

F/24


2010. okt. 4. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Bízz benne :)


gondolj arra, hogy mikor azt mondja, hogy nem kell neki màs csak Te, akkor ugyanazt érzi amit Te érzel

és mivel Te biztos vagy benne és a kapcsolatotokban, gondold azt, hogy ö is ugyanezt érzi


dehàt nem mondhatja neked elégszer :)..

2010. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érzem én hogy szeret nagyon, csak féltem túlságosan szerintem.:S Ebből kellene engednem talán.
2010. okt. 4. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!