Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIért érzem ezt? Lehet h már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért érzem ezt? Lehet h már nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
egy ideje azt érzem ha nem vagyunk együtt a barátommal,nem szexre gondolok, hogy nem szeretem annyira és kételkedem a szerelmemben, de csak akkor ha felmérgel, vagy idiótának néz, közben meg nincs oka rá. de ah abba marad a veszekedés lenyugszom akk is érzem h bizonytalan vagyok, de nem érzem h kevésbé szeretném.De ha velem van, vagy meglátom amikro beengedem azt érzem h imádom és szerelmes vagyok belé. és nagyon jól érzem magam vele, imádom, és ő is engem ,de nemtudom h miért lehet ez a bizonytalanság:( sztetek???
2010. okt. 4. 17:41
 1/3 A kérdező kommentje:

bocis kicsit hülyén írtam le

szóval a lényeg h amikro msnen beszélünk a barátommal azt érzem h bizonytalan vagyok a szerelmemben, de ha együtt vagyunk nem csak szexre gondolok, akk azt érzem h imádom és h biztos vagyok a szerelmemben , de nem értem h miért van ez:S

sztetek???

2010. okt. 4. 17:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs baj..legyél vele minél többet és imàdd :)


aztàn kiderül úgyis, hogy ki lesz

2010. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy mi* lesz
2010. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!