Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze vele, vagy mivolt ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit akarhat tőlem. Pénteken együtt voltunk buliba táncoltunk meg minden. Nagyon aranyos volt. Elmentünk inni fizetett 4 pálinkát 2 nekem 2 magának. utána vett még kólát nem hagyni hogy én fizessek. Adott nekem cigit is mert az enyém benn maradt a kocsiban. És amikor táncoltunk adott egy puszit a számra. Nem tudtam hova tenni a dolgot. Vége lett a bulinak megyek ki a kocsihoz jön utánam és kérdezte h kap.e egy puszit mondom persze adtam neki egyet az arcára és akkor mondta h ö nem oda kér. És akkor vissza hajolok és adott egy szájra puszit. És 2 hét múlva szombatra meghívott házibuliba.

Nem tudom sajnos h csak egy könnyű vérű csajt jelentek akit ágyba akar vinni vagy komolyan gondolja?! Szerintetek? Lécci segítsetek. egész nap ezen gondolkodtam.


2010. okt. 4. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha két hét múlva is még veled akar bulizni, akkor szerintem nem csak egy numerát akar.


De az is lehet, hogy csak egy numerát akar és utána lehet még akar többet is :)

2010. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ágyba akar vinni. :D Nem gondolod, hogy ha mást akarna, akkor nem várna 2 hetet, és kettesben akarna találkozni? :)
2010. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én azt mondom h menj el a buliba és derítsd ki! :D
2010. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
anyukám pont ma kérdezte meg h csak barátok vagyunk.e vagy mi? mert neki szimpatikus és h nem.e akarok vele öszejönni. de nem tudom. mit akarhat tőlem a fiu. csak 1-2 menetet vagy komolyabbat?
2010. okt. 5. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok az egyszerű, de nem ezt hívják csajozásnak?

Nekem ez tetszik...

2010. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!