Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent: "Nekem ez túl gyors"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent: "Nekem ez túl gyors"?

Figyelt kérdés

A csaj régi ismerősöm, az ország másik felében lakunk. Nála jöttünk össze, köv. hétvégén eljött hozzám, utána héten én hozzá 3 éjszakára (sokat szexeltünk), aztán nagy ölelgetés, csókolózás mellett váltunk el. Furán viselkedik és azt mondja, hogy ez neki így túl gyors.


Nekem nem probléma a szabadságom alatt és péntektől vasárnap estig nála lenni és ő is bármikor jöhet hozzám, tehát heti 3-4 napot simán együtt tudunk tölteni ha akarunk. Nagyon szerény és becsületes csaj, tudja hogy komolyak a szándékaim.


2010. okt. 4. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele. lehet, hogy neki ez tényleg gyors volt és megbánta. de erre való a kommunikáció. itt pontos választ nem kapsz. azt csak a lánytól kaphatsz.
2010. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és ha ezt mondom egy srácnak, akkor az nálam azt jelenti, hogy nem biztos, hogy akarom a sráccal az adott kapcsolatot.
2010. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lányok akkor mondják ezt, ha szexre jó vagy, de másra az életükben lehetőleg ne legyél. Vagyis, nem akar veled komolya kapcsolatot.
2010. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Valahogy így gondoltam én is :( Remélem meggondolja magát később mert az ágyon kívül is elég jó élményeink voltak együtt. Mármint érzelmileg, stb. Eddig 2 komoly pasija volt (ismerem régóta), + én. Abban reménykedek, hogy tényleg gyors, de itt most nem én döntök.
2010. okt. 4. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és nálam ez azt jelentené, ha mondanám, hogy hiányolom a romantikus, nem szeretkezéssel eltöltött időt a kapcsolatunkból, vagyis az együtt töltött időben legyen szexmentes nap is, hogy érezzem, hogy nemcsak arra kellek. 28L
2010. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én lány vagyok. sajna én vagyok olyan pofátlan és közlöm a fiúval, ha nem akarok tőle semmit. nálam a gyors azt jelenti, hogy gyors. ki tudja talán a barátnőd is így gondolja. szerintem foglalkozz vele többet, de ne az ágyban. menjetek el sétálni meg ilyenek.
2010. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Szépen finoman elkezdek udvarolni, ha tetszik neki akkor oké, ha meg nem akkor nem zaklatom tovább. Ez így jó? Mit szólnátok szülinapotokra egy Hévizi hétvégéhez? Most lesz neki nemsokára...
2010. okt. 4. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ebben a hónapban lesz, :D szerintem jó ötlet a hévízi hétvége. :)
2010. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!