Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet annak a jele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet annak a jele, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Több éve vagyok együtt a párommal,és elég "tartalmas" a szexuális életünk. Viszont mostanában szex közben csinál olyan dolgokat,amiket eddig nem,vagy legalábbis nem úgy csinálta régebben. És egyre több ilyen újítása van.(ezeket most nem fogom részletezni) Lényeg a lényeg,lehet,hogy azért csinálja,mert valakivel megcsal,és ott tanulta a dolgot? Tudom,hogy ez a kérdés most hülyén hangzik,de olyan érdekesnek találtam,hogy nagy hirtelen másként szexel.
2010. okt. 4. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én párom is csinált ilyenek és akkoriban én is aggódtam e miatt,de 100%-an nem tudtam bebizonyítani h. megcsalt, csak voltak jelek és 1-2megmagyarázhatatlan dolog.De úgy vagyok vele, h. mivel nem tudom bebizonyítani és még velem van és szeret és velem is akar maradni, ezért nem is agyalok rajta többet.Ha majd problémás lesz, h. már nem akar velem lenni vagy nem foglalkozik velem,akkor majd aggódok,de addig felesleges.

Amúgy lehet csak filmből tanult, vagy olvasta vagy vmelyik haverjától kért tanácsot.Kitudja.Ha megcsalt azt úgysem fogja bevallani neked(főleg ha van szexuális életetek,mert valszeg akkor szeret),ha meg nem csalt meg,de te gyanakszol,akkor sem fogsz neki hinni teljesen.

2010. okt. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ördögi kör....
2010. okt. 4. 08:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg csak újítani akar több év után?

Örülj neki, ne agyalj ilyen megcsalásokon, ha más "jel" nincs, ami erre adna okot.


Valamint az, hogy eddig ezeket nem csinálta, nem jelenti azt, hogy most tanulta. Régi kapcsolataimban én is mindent bevetettem elsőre. A mostaniban már nem lövök el minden trükköt, legyen mit mutatnom a páromnak évek múlva is :) 28/N

2010. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, hogy nektek semmi se jó. Ha unalmas a pasi az ágyban, akkor az a baj, ha meg újítani akar, akkor az a baj. Nem lehetne, hogy megpróbáltok nem túllogikázni mindent?

Valószínűleg azért újított be, mert kissé egysíkúvá vált neki az, ami van. Ő legalább próbálkozik.

2010. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kell gorombáskodni!! Ha pedig máshogy nem tudsz reagálni,akkor talán nem kéne...
2010. okt. 4. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Hallottam már erről, még az édesapám mesélt róla annak idején, hogy egyszerre azon kapta magát, hogy a minden határon túlmenően prűd édesanyámból egy valódi lepedőakrobata lett... mint később kiderült, azért, mert a titkos lovagja kitanította neki az ágyjelenetek csínját-bínját.

De persze nem kell rögtön a legborzasztóbb dolgokra gondolni:) A barátom mindig elárulja, hogy honnan szerezte be az aktuális újítását... ha nem tudsz túllendülni rajta, legfeljebb kérdezz rá egy alkalmas időpontban (Pl.: "Ez olyan csodás volt! Milyen profi kézikönyvben olvastad, Édes?" - és ha kicsit zavarttá válik, akkor az semmi jóra nem utal, de ha nyugodtan közli, hogy a neten látta, akkor megnyugodhatsz - pszichológia:))

2010. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!