Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miért lett ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért lett ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 éves lány vagyok van egy barátom már hat és fél hónapja. Amikor

megismertem nem küllemre tetszett meg hanem ahogy viselkedett velem, teljesen más volt mint a többi fiú akit eddig megismertem. Az egész nyarat vele töltöttem (már akkor elkezdődtek a gondok) amikor nála voltam egyfolytában csak gépezett és amikor ezt a szemére hánytam akkor 1-2 napig nem gépezett de utána megint elkezdett számítógépezni. Pedig még a kapcsolatunk elején azt mondta h ő sose tudna gépezni h ha én ott lennék mellette .. ez azért is lényeges mert ha látni akarjuk egymást 6 órát kell utazni és nem azért utaztam hozzá h nézzem h gépezik .. Amióta vége a nyárnak szinte minden nap össze veszünk mer valami sose tetszik neki vagy az h ha elmennék a barátaimmal. Egyből rávágja h tényleg menni akarok-e? vagy h siessek nagyon!. Már ez odáig fajult h engem sehová se enged el vagy ha el is megyek akkor 2-3 nappal előtte szólnom kell neki, Ő pedig mielőtt menne el barátaival szórakozni félórával előtte jelenti be h mindjárt megy el mert megy hozzá a haverja. Valameik nap azon vesztünk össze h elmentem fürdeni és mikor visszajöttem msn-en írtam volna neki megnyitottam a beszélgetésünket és egy csajszi képe köszönt vissza rám, ami hirtelen rosszul esett, olvastam h miket írt hozzá "Most ennek a lánynak tetszek viprandin ..hmm itt lakik egész közel" akkor mondtam h ez kicsit váratlanul ért válaszként csak annyit írt "hupsz".. utána egyszer csak betett egy csajszit a beszélgetésünkbe "véletlenül" akkor a csajszi egyből ki is lépett én meg kérdeztem h ki volt az? és rávágta h hát tudod már meséltem róla (nagyon sok lányt ismer és mind pályázik rá..) utána egyszer csak bevágta jaj szegénykém bocsánatot kérek én meg várom h kérjen bocsánatot eltelik 5 perc semmi utána esett csak le h nem tőlem hanem a csajtól kér bocsánatot akkor nem írtam rá semmit se 1 órán keresztül vártam h mikor mond már valamit egyszer csak bevágta h ennyit azért ne írj majd bevágott egy sziát és lelépett.. jól esett mondhatom .. arról nem is beszélve h mindig mond valami csajos sztoryt h ez a csaj ölelte meg az a csaj puszilta meg most kettővel ismerkedett meg és tök jó fejek meg mindig küldi h ha egy lány bejelöli viprandin csak megjegyzem h 1500 egyezése van viprandin és amikor kérdőre vontam az volt rá a válasz h még régiek .. én amikor megismertem az összes egyezést kitöröltem.még ezeket elviseltem de hogy a volt barátnőjével napi szinten beszélget msn-en és a képe a szobájában a vitrinben ki van téve az már lesokkolt pláne hogy bevágta h régen még szerette is hozzá tette, h de engem jobban szeret mint azt a lányt valaha is, meg h az már mikor volt (kb 4-5 éve), egyszer azt is mondta h nagyon jó fej az a lány biztos h jó barátnők lennénk ... egyszer bemásolta a beszélgetésüket ahol a lány szíveket küldött barátomnak ami rosszul esett és szomorú lettem miatta kíváncsi voltam h mikor veszi észre ezt barátom ... fél órával később észrevette és megkérdezte tőlem h mi a bajom később rájött és mondta h ha engem ez zavar h beszélget vele akkor kilép a beszélgetésből, ki is lépett mondta nekem én meg azt mondtam rá h oké közbe küldtek videót és elkezdtem nézni kb 3-4 percig nem figyeltem barátomra és rávágta h hát miért lépett ki a beszélgetésükből? nem is figyelek rá nem is törődök vele meg se dicsérem h kilépett a beszélgetésből én meg mondtam neki h hát nem mondtam h lépj ki csak azt h zavar h ennyire jóba vannak meg olyan érzésem volt a beszélgetésüket olvasva mintha én lennék az ex a csajszi meg mintha a mostani barátnője lenne. Erre fogta magát és elkezdett vele beszélgetni újra.

Csütörtökön mondtam neki h anyukám születésnapja ma lesz ezért nagy lesz a felhajtás és nem tudok majd lenni meg sok dologra kell most figyelnem. Ma feljöttem vele beszélgetni erre meg azt kapom h mostanság nem is törődök vele és mindennel foglalkozok csak vele nem akkor bocsánatot kértem tőle (pedig szóltam neki előre) és úgy volt megbeszélve h őszi szünetben majd jön hozzám de ma úgy megsértődött h azt írta nekem sms-ben amikor a kutyusomat sétáltattam "h úgy se foglalkoznék vele őszi szünetbe nem akar zavarni nem fog jönni meg úgyis sok más dologra kell figyelnem" ami persze rosszul esett.

Már ott tartok h nem tudom mit csináljak minden nap 1000 elmondja hogy szeret meg h imád de ezek után h higgyem el neki? mostanság annyira bunkóan viselkedik velem nagyon sokat sírok miatta ja és ez amit most felsoroltam csak töredéke annak amiket szokott velem csinálni mostanság nagyon fáj ahogy viselkedik :s :'(

Bocsi h hosszúra sikerült csak mindent bele akartam zsúfolni h jobban lássátok a helyzetet :(

Előre is köszi a válaszokat! :)

Ja és bocsi ha nem érthető a szöveg :$


2010. okt. 3. 21:07
 1/7 nielindi ***** válasza:
100%
szakits vele!!!!!! nem éri meg a 6 ora utazás egy ilyen s3ggf3j miatt.
2010. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves a barátod ? Ne szórakozz ez a pasi nem hozzád való !17 évesen ilyen kapcsolatot nem kell komolyan venni .
2010. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
barátom 16 de korához képest elég érett gondolkozása van (hozzáteszem csak néha xD)
2010. okt. 3. 21:39
 4/7 A kérdező kommentje:

ja és köszi a válaszokat 8(

csak az a gond h szeretem Őt :(

2010. okt. 3. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:

hát sztem a barátod nem normális. most bocsi, hogy ezt mondom, de egyáltalán nem érdemel meg téged, szerintem maximálisan kihasznál. szerintem gyorsan szakíts vele, mielőtt még rosszabb lenne.

1etlen könnycseppet sem érdemel meg.

szegény, biztos nagyon rosz lehet neked :S

2010. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Érett gondolkodás? Ebben mi az érett? Tök gyerekesen viselkedik, de tényleg, mint egy óvodás. Meg milyen dolog hogy nem mehetsz oda ahova akarsz? Te tiszta hülye vagy ha ezt hagyod (már bocsi), de komolyan. Pár év múlva, amikor már rég nem lesztek együtt, majd belátod hogy igazam volt.

Hol van ebben a kapcsolatban a tisztelet, a bizalom? Sehol. Márpedig ezek az alapkövei egy párkapcsolatnak. Hiába mondom azt hogy szakíts vele, látszik rajtad hogy csak panaszkodsz, de nem teszel semmit, hiába érzed hogy ez nem fog működni. Majd egy idő után eljutsz arra a szintre, hogy magad dobod ki. De amíg nem vagy hajlandó szembenézni a dolgokkal és áltatod magad, addig mi mondhatunk akármit. 22L

2010. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi h megmondod h mit gondolsz, fáj de ez az igazság 8(
2010. okt. 4. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!