Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem merek odamenni hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki tetszik nekem.Egy suliba járunk.Csak szinte semmit sem tudok róla,nem tudom,hogy hanyadikos,hányéves,mire jár stb.Hétvégén egy buliban voltunk, és amikor geyedül maradt nem meretem odamenni hozzá.De a suliban volt,hogy megstírölt...mit tudok tenni??
2010. okt. 3. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, nekem is van egy pasi aki tetszik, csak nem tudom hogyan ismerjem meg. Szerintem én azt csinálom, hogy holnap véletlenszerűen odamegyek hozzá pl. van egy bnőm aki jóban van vele, talán vele keresünk majd valami közös témát. Talán ez neked is beválhat:)
2010. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság,hogy megtudtam,hogy hívják.De amikor kijöttem suliból szerintem rólam beszélt,mert ő is meg a haverjai is néztek utánam és ez nagyon szarul eset...
2010. okt. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!