Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Ajj hogy tudnám elfelejteni egy szerelmemet akivel most csak nagyon jó barátok vagyunk!

nagyon szeretem és nehéz hogy minden nap találkozunk (puszi puszi ölelés)

és akaratom ellenére is találkozunk mert évfolyamtársam a gimiben! :S

a barátnőim azt mondták hogy jöjjek össze mással de ...nem tudom....most nincs olyan akivel össze akarnék jönni :S:S

el akarom felejteni:D:D :( :S :( :C


2010. okt. 3. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Èn is ìgy vagyok. Màr mindent kipróbáltam, most éppen az a terv, hogy összeszedem magam, és megkísérelek találni egy olyan pasit, aki legalább egy kicsit is tetszik, és szórakoztat. Aztán, lehet, hogy lesz is belöle valami. Ha másra nem jó, legalább feltúrázza az önbizalmamat, ami most a béka segge alatt van. Neked is ez kéne. Sok sikert.
2010. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Túlteszed magad rajta, mással jársz vagy a barátaid körül forog majd a világ blabla..

2. Harcolsz érte, mert te még igazán szereted, és minden pillanatot megragadsz azért, hogy ezt tudasd vele.. a szerelem (még ha ez tini szerelem is) nem múlik el egyik napról a másikra. Néha/néha mond el neki, hogy te még mindig nagyon szereted és, hogy iszonyatosan hiányzik.. HARCOLJ ÉRTE! (De ha ő ezt kifejezetten elutasítja, akkor hagyd. Szeresd annyira, hogy békén hagyod :/)

2010. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Reniesw ***** válasza:

Velem ugyan ez megy most:(

Egy tanács,nézz sokszor a szemébe,h lássa nem mindent felejtettél el,abbol amikor 1ütt voltatok.Néha emlegess fel dolgokat,amit 1ütt csináltatok:P

Ez hatásos:)

Bocs a helyes irásért,ukrán vok

2011. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!