Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem lenni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem lenni, vagy miért nem keres? ~bővebben lenn. ~

Figyelt kérdés

Tegnap egy hete voltunk egy buliba, ahol úgy mond összejöttem egy pasival.. Elég sok ilyen helyzetben voltam már, de ez másnak tűnt, nem csak arra az egy estére. Bár tudtam, hogy másnap megy vissza egyetemre jó pár száz km-re tőlem.. 2 napra rá rámkeresett neten, beszéltünk azóta 2x. s ezzel ennyi...


Nem tudom, hogy most a távolság miatt van-e hogy nem akarja húzni a dolgot, vagy csak egyszerűen nem érdeklem (ami az adott estén nem úgy tűnt).



Szerintetek??


2010. okt. 3. 17:59
 1/2 Vuuuk ***** válasza:

Szerintem ezt tőle kérdezd!

Lehet hogy nem akar semmit, lehet hogy csak nem akarja hogy úgy érezd hogy rád telepszik, de ezt legjobban ő tudja!

kérdezd meg tőle... ha nem akar semmit, akkor meg menjél el egy másik buliba!

2010. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, szerintem így is teszek! :)
2010. okt. 8. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!