Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok vagy a fiúk rosszabbak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vagy a fiúk rosszabbak?

Figyelt kérdés
Kik a rosszabbak? A lányok szerint mindig a fiúk, én is lány vagyok de szerintem a lányok sokkal több dolgot elrontanak. Vélemény?
2010. okt. 3. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Értelmes válaszhoz először meg kellene határoznod a "rossz" fogalmát. Kérlek, tedd meg. :)
2010. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ez egyértelmű hogy a fiúk..

17/f

2010. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
pl. a kapcsolatban. Hisz mindig az a téma a lányoknál hogy a bunkó pasik. Hogy megcsalja, elhagyja, nem foglalkozik vele.
2010. okt. 3. 17:42
 4/13 A kérdező kommentje:
17:42 mért a fiúk?
2010. okt. 3. 17:43
 5/13 anonim ***** válasza:
hát csak a saját példámból kiindulva.
2010. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Te mért vagy rossz?
2010. okt. 3. 17:45
 7/13 anonim ***** válasza:

A férfiak igen bunkók tudnak lenni, de általában bunkóságuk a tudatlanságukból fakad (nem tudják hogyan kezeljék a nőket). Ezáltal sok szenvedést okoznak, hiszen az érzékenyebb nők mindent jobban a szívükre vesznek.


A nők ezzel szemben tudják (általában, vannak kivételek), hogy hogyan kezeljék a férfiakat, játszanak velük gyakran igen manipulatív módon. Én ezt kegyetlenebbnek érzem, hiszen szándékos. De ez az én elfogult véleményem, elvégre férfi vagyok.

2010. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"pl. a kapcsolatban. Hisz mindig az a téma a lányoknál hogy a bunkó pasik. Hogy megcsalja, elhagyja, nem foglalkozik vele."


Na már most, ez egy erős általánosítás. Nem mindegyik pasi ilyen.

2010. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lényegtelen mért de én nem érdemlem meg az életem..
2010. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De a többségre ezt mondják, de én is lány vagyok, és engem ez nagyon idegesít, holott olyan lányok mondják ezt akik pasiznak a barátjuk háta mögött, stb. Az ilyenek csak ezt érdemlik szóval nem kell sírni, a csajok még rosszabbak, a fiúk legalább bevállalják h ilyenek, de a lányok még teszik a fejüket h ők szentek, pf. engem ez idegesít.
2010. okt. 3. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!