Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vagytok kedves aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok kedves aranyos lányok? :S (lent)

Figyelt kérdés

Manapság olyan kevés normális lány van :S mindenhol csak ezzek a plázacicák meg ribik vannak :S hol tudnék egy normális,kedves, aranyos lányt találni?

18/F


2010. okt. 3. 15:49
1 2
 11/16 Kamuuu ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval moszuke jó arc és kész:P
2010. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mások véleménye?? bocs de kikérdezett..én csak válaszoltam a kérdezőnek te meg engem fikázol ..biztos nincs jobb dolgod...
2010. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Rám minden pasi azt mondja h kedves, aranyos lány vagyok, de pont azért nem kellettem nekik, mert nekik nem aranyos lány kell hanem egy szexi bombanő:S De jó tudni hogy vannak ilyen pasik is:)

20/L

2010. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nekem pont ez a bajom h volt már dolgom 1-2 sráccal és mindegyik csak a megdöntenivaló lányt látta bennem,pedig 1-2 szerelmet is vallott,és én is nagyon szerelmes lettem, aztán ezután kb 3 héttel szakitottak velem mert nem akartam velük lefeküdni ennyi idő után:D

na ezek után tudom kijelenteni,hogy nem hiszek abban,hogy egy srác izgalmas is tud lenni meg rendes is.

2010. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne a lányokat hibáztasd azért, mert szerencsétlen vagy, és rossz helyen keresgélsz.

Meg kinek mi a normális, pl én magam normélisnak tartom, nem vagyok se ribi, se plázap1csa, de pl téged már azért sem, mert ilyeneket kérdezel.

A normális lányok a normális, talpraesett fiúkat, és nem a nyafogó, tehetetlen, önbizalomhiányos nyámnyilákat választják.

2010. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

16:07!

Nem fikáztalak. Leírtam a véleményem, mint ahogy te is tetted, csak én a helyesírás szabályainak megfelelően fejeztem ki.

2010. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!