Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vagytok kedves aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok kedves aranyos lányok? :S (lent)

Figyelt kérdés

Manapság olyan kevés normális lány van :S mindenhol csak ezzek a plázacicák meg ribik vannak :S hol tudnék egy normális,kedves, aranyos lányt találni?

18/F


2010. okt. 3. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

én ilyen vagyok csak,hogy még fiatal hozzád :)

14,5/L

2010. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kedves vagyok, aranyos. Nem ribi.

És mégsem találok egy értelmes pasit se. Ne higyjétek, hogy csak nektek szar.

2010. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát manapság ritka az ilyen :S:'( énis ilyet keresek :D

14/f

mondjuk még kicsit fiatal vok :P

2010. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyi iylen kérdéssel találkozok...


És mindig leírom, h vannak még ilyen lányok, csak nyitott szemmel kell járnotok, mármint pasiknak, és felfedezni őket.

Ritkább találni egy ilyen lányt, hiszen sokkal könnyebb észrevenni egy magamutogató plázacicát.


Én is keresek ilyen pasit, aki rendes, normális gondolkodású, és azt szeretné, hogy egy kedves aranyos lány szeresse, és tudná viszont szeretni.

18L

2010. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

jo lehet így van..de én meg azt kérdezem hol vannak kedves HELYES fiúk? nem találok egyet se..mert mindegyiknek plázacica kell..(tisztelet a kivételnek)!

16/L

2010. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én is ilyen vagyok (15 éves). De én meg a fiúk között nem találok olyat. Mert ők inkább a klón csajokra buknak akik tök bunkók mindenkivel! De ha ilyet látok hogy valaki kedves és aranyos lányt keres akkor mindig meg nyugszok, hogy vannak még csodák!
2010. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Annyi sok ilyen lány van, csak nehéz őket észrevenni, mert a kimázolt libák visongása elnyomja a hangjukat és a csilivili mindenkinnvan-típusú ruhák jobban vonzzák a férfiszemet, mint a normál hacukák. Odáig kellene eljutni, hogy beszélgess sok mindenkivel, és hamar kiderülne, hogy ki az, akit a felszínes dolgok és a másoknak való tetszés hidegen hagynak. Tessék a mákvirágokat is embernek nézni :)
2010. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Moszuke ***** válasza:

[..]de én meg azt kérdezem hol vannak kedves HELYES fiúk?[..]



höhö

a kettő kizárja egymást nem tudtad?:)

2010. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Moszuke látom írogatsz mindenhova és mindenkit oltasz. ha mást fikázol akkor nem tom mit keresel itt.pápá
2010. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

16:04!

Nem tudom, mit keresel itt, ha nem tudod elviselni mások véleményét.

Pápá! Menj, tanulj meg helyesen gépelni.

2010. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!