Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit reagálnátok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy nagyon jó lánybarátom, akivel néha el szoktunk kettesben menni szórakozni, elég jól érezzük magunkat. Viszont van barátnőm is, aki ezt nem tudja. Nem is akarom neki elmondani, részben azért, mert a lánybarátommal amikor megismertük egymást kavargattunk(le is feküdtünk, de nem volt belőle kapcsolat, csak barátok maradtunk), másik részben pedig azért, mert hiába magyaráznám neki hogy nincs köztünk semmi, csak barátok vagyunk, nem hinné el, és attól félek utána elkezdene féltékenykedni(teszem hozzá jogosan), és utánam járkálna stb. Amúgy a barátnőm imádnivaló lány, sosem csalnám meg senkivel, szeretem. De vajon mit reagálna, ha kiderülne, hogy egy lánnyal járok el szórakozni? Elfogadná az érveimet? Amúgy ha vele találkozom, a barátnőmnek azt szoktam mondani, hogy egy barátommal találkozok, tehát még csak nem is hazudok neki.
2010. okt. 3. 14:31
 1/6 Cheerleader ***** válasza:
65%
Szia. Tudod te is hogy hazudsz neki. Egyszer ki fog derülni hogy találkozgatsz vele és akkor már késő a magyarázkodás. Miért nem a barátnőddel jársz el szórakozni? Mutasd be a barátnődnek a lányt, hagyd hogy megismerje és akkor nem lesz féltékeny. A titkok mindig kiderülnek.
2010. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ezt így ne folytasd! Hasonló helyzetben vagyok, csak én vagyok a barátnő:)! Nagyon nem örülök ha a barátom más lányokkal mászkál:s:S.. gondolj bele, neked hogyan esne???
2010. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első, te mindig a pasidon lógsz? Hadd menjen már szegény gyerek kicsit bulizni az asszony nélkül! Jót fog tenni neki, nem unja meg a csajt.

Én azért bemutatnám őket egymásnak. Ha összehaverkodnak, nem lesz hiszti.


Plusz tulajdonképpen igazat mondasz. Ha a lelkiismeretednek nincs kifogása ellene, nekünk se lehet.

2010. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te mit csinálnál ha a bartnőd titokban egy másik pasibarátjával menne bulizgatni? Mond el magadnak mit csinálnál és akkor megérted, Ő mit érezhet!
2010. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De attól félek, ha elmondanám neki, abból hiszti lenne, nem engedne el vele bulizni, nem bízna bennem. Nem akarom kockára tenni a kapcsolatomat, de azt se szeretném, ha a barátság megszakadna emiatt. És ez már nagyon régi barátság. Az a baj, hogy nem akarok neki hazudni(ha a tények egy részének elhallgatását annak vesszük).
2010. okt. 3. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha nem mégy el bulizni azzal a másik csajjal egy darabig, akkor mi van? El kell mondanod neki a dolgot, ha komolyan veszed a barátnődet (mármint azt, amelyikkel jársz). Egyébként ha tiszta lenne a lelkiismereted, akkor nem írogatnál ide segítségért szerintem... nyugtatgatod magad, hogy tulajdonképpen nem is hazudsz, meg ilyenek, pedig ha a barátnőd bujkálna egy másik f@szival, igencsak megenne téged a penész...
2010. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!