Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok ilyenkor?

Hogyan reagálnátok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi munkatársatok állandóan cseszegetne benneteket?beszólnátok neki?
2010. dec. 1. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szituban, mivel cseszeget éppen?
2010. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Én is férfi vagyok. Még jó hogy! :D

(Azt persze nem tudom, nőként milyen lennék. Ha ilyen lennék habitusra nőként is, akkor nőként is beszólnék neki, persze. A párom is beszól, be is mutat néha férfiaknak. Nem lesz attól még rossz ember, csak nem játssza folyton az úrinőt. Neki is jólesik néha kiesni a "szerepből".) ;)

2010. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy egy férfi bunkó egy nővel, a nőnek még nem kéne lesüllyedni a szintjére és ugyanolyan taplónak lennie, mert egy idő után azt fogja észrevenni, hogy nagyobb paraszt lett az őt cseszegetőnél...
2010. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,ne hagyd magad,kulturáltamn is ellehet valakit küldeni a "francba".Kérdezd meg h nincs felesége akit csesztethetne helyetted?!
2010. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben. Egyik kolléga mindig szexuális utalásokkal viccelődött, de a hangnem és a mennyiség egy idő után átlépte azt a határt, ahonnan bunkóságnak hívják.

Többször csendben, kettesben megkértem, hogy ezt ne csinálja, nekem kellemetlen, nem tartom viccesnek. Csak a vállát vonogatta, hogy szerinte vicces.

Mivel előtte évekig azt látta mindenki, hogy soha nem csattantam fel, nem áskálódtam, nem veszekedtem senkivel, a meglepetés erejével hatott, amikor a következő beszólás után teli torokból leüvöltöttem a haját és kikértem magamnak az ilyen mondatokat - valamint emlékeztettem arra, hogy számos alkalommal, csendesen, négyszemközt megkértem, hogy fejezze be.

Kollégák csendesen lapultak, gondolom rájöttek, hogy ha x év után elszakadt a cérna, annak oka van. Utána már ők is vsitították, vagy rászóltak, ha bunkó volt.

Nekem így sikerült leszerelni.

2010. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!