Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen cselekszem? Megbánhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekszem? Megbánhatom még egyszer?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolatban vagyok 17 évesen. Nagyon szeretem a barátomat,ugyanúgy mint a legelején. közös terveink vannak, pl. család, ház. El tudom képzelni, hogy vele éljem le az életemet. Nem vagyok az a tipikus álomvilágban élő lány. Ésszerűen végiggondoltam az egészet. Mégis most felmerült bennem, hogy mi van ha egyszer elválnak az útjaink. Akkor már többet nem leszek fiatal, hogy úrakezdjem. Mit gondoltok, érdemes belekezdeni? Igazán szeretem. Előtte egy komolyabb kapcsolatom volt.
2010. okt. 3. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia te még olyan fiatal vagy felesleges ezzen rágodni sose tudthatod mit hoz a sors már lehet 1 év mulva nem lesztek együtt de ha mégis 10 év mulva mennétek szét neked simán esélyed van akár 40 évesen is párt találni Ilyeneken azért még ne gondolkozál kedve3s kérdező te még fiatal vagy nagyon előtted az élet!
2010. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudnank mondani a jovot, nem itt lennenk :) Nagyon nagyon fiatal vagy meg, mondhatnam ugy is : gyerek vagy meg. Ne aggodj azon, hogy mi lesz tiz ev mulva. Nem erdemes. Csak peldakent: en magam 40 evesen kezdtem ujra az egeszet. Oreg vagyok? nem erzem ugy... Donts ugy, ahogy most legjobbnak latszik, a jovore nincs garancia. Sok sikert kivanok!
2010. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy megkérdem, de 17 évesen másfél év kapcsolattal, még előtte milyen komoly kapcsolatod lehetett? :-S


Na, ez csak egy záróljel volt. Én nem vagyok a híve ennek a hülyeségnek, hogy "éld ki magad", ezek a kifogások azoknak a kiváltságai, akik nem tudnak döntést hozni/felelősséget vállalni.

Én 17 éves voltam mikor összejöttem a párommal, több mint 3 éve vagyunk együtt, és tudom: Vele élem le az életem. Az első randi után mondtam neki, hogy ha ő nem vesz el feleségül soha senkihez nem megyek hozzá. Ezt a mai napig így gondolom. Még azért nem jegyeztük el egymást, mert távkapcsolatban vagyunk jelenleg.


Azt kérdezed "érdemes-e belekezdeni"? már benne vagy, nem? ha szereted folytassátok. Én hiszek abban, hogy szeretettel lehet egy ember mellett leélni az életedet. De csak akkor, ha folyton nem az jut eszedbe, hogy vajon milyen mással, vajon mikor hagy el, mikor válunk el. A barátod hány éves? Ő mit gondol erről? Beszélgessetek, az segít dönteni

2o-L

2010. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17 évesen nem kezdenék bele a közös jövőbe. 32 éves vagyok, 17 évesen komoly kapcsolatom volt, és nagyokat terveztem Vele. 21 évesen vált el az utunk, mert elmúlt a szerelem. Örülök annak, hogy most más mellett vagyok.
2010. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira fiatal vagy még, hogy felesleges ezen rágódnod. Hidd el, hogy még tíz év múlva is fiatal leszel, aki előtt még ott az egész élet. Sőt, húsz év múlva is elég fiatal leszel ahhoz, hogy új kapcsolatot kezdj.


Az meg aranyos, hogy másfél éves kapcsoaltban azt mondod, hogy "úgy szereted, mint az elején". Csak pár év múlva fogod belátni, hogy még mindig a legelején tartotok. :)

2010. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
engem most dobott ki barátnőm azért mert még ki akarja élni magát, hát mit ne mondjak elég gyenge indok. pedig nagyon szerettük egymást, és tudom hogy ő is engem és más sem volt még a képben. szerintem szeressétek egymást, amíg lehet, ráérsz később gondolkodni.
2010. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves kapcsolat 17 évesen: abba gondolj bele, hogy a hozzád hasonló korú lányok mit tudnak felmutatni ilyen téren, és hogy ezzel önmagában mennyire kiemelkedsz közülük. A jövő pedig rejtély, de pont attól izgalmas, hogy nem most kell a problémákon rágódnunk.
2010. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!