Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy már nem szeretem?

Figyelt kérdés
A barátnőm 2 hónapja szakított velem. Akkor én nagyon szerelmes voltam belé és szenvedtem. Ezt ő is tudja. Azóta nem nagyon beszéltünk. Kb 4 hete egyáltalán nem. De már nem érzek iránta semmit. Szerintetek ráírjak msn-en, hogy már nem szeretem vagy hagyjam a fenébe?
2010. okt. 3. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
felesleges
2010. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért szakított velem mert már nem szeretett, tehát békében váltunk el
2010. okt. 3. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe, kérlek. :) Ne foglalkozz már vele, szállj le erről a lóról és hagyd hogy elmenjen... ennyi idő után fölösleges vele közölnöd :)
2010. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha 4 hétig ő se meg te se kerested akkor szerintem felesleges vele beszélni.max annyit h ha látod h fenn van msn-en akkor írd ki h túl tettem magam rajtad és nem érzek már semmit irántad.és ha ő rád ír mond el neki részletesen ha nem akkor hagyd a fenébe.
2010. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok ok :D csak azért gondoltam hogy elmondom neki mert azzal búcsúztam el tőle, hogy még fél évig minimum szeretni fogom, és nagyon sajnált.
2010. okt. 3. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:

te kis papucs. sőőt nem is papucs, hanem egy hatalmas nagy, rózsaszín mamusz...:D


hagyd már a fenébe:D egyáltalán nem is érdekled.


légy férfi és többet ne is foglalkozz vele.


L/16

2010. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Moszuke ***** válasza:

te kis papucs. sőőt nem is papucs, hanem egy hatalmas nagy, rózsaszín mamusz...:D


hagyd már a fenébe:D egyáltalán nem is érdekled.


légy férfi és többet ne is foglalkozz vele.


L/16

#######################xxx


+1!!:)

2010. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!