Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak még egy eséjt?

Figyelt kérdés

Eddig 2-szer jártam vele ... mind a kettő kétnapos volt ...

Azért szakított velem mert már "nem érzett ugy" ... de én még mindig szeretem. De nagyon kezd olyan érzésem lenni ha ulyból ösze jönnék vele akkor abból is 2 nap lenne.De én ugy látom hogy megbánta.Adjak még egy eséjt?? vagy ne??


2010. okt. 3. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
uly eséjt semmiképpen... egy új esélyen már el lehet gondolkodni.
2010. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség lenne ulyból eséjt adni...maximum újból esélyt adhatnál, és amennyi eszed van fogsz is...
2010. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha MSN-en beszélgetnk veled a helyében, én is kiábrándulnék belőled...
2010. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 nap járás? :)) És ilyen hosszú kapcsolat alatt elmúlt benne a szerelem? Akkor már az elején is tartós lehetett:) Mondjuk nálam a helyesírásod alapján egy esélyed sem lenne, de korban sem hiszem, hogy összeillünk,a 2 napos járás kb. a 12 évesekre jellemző. Inkább nyelvtanórán figyelj, ne járj még senkivel, max. együtt a nyelvtankorrepetálsára:)
2010. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez aztán komoly járás..két napos.:D Hány éves vagy?12?
2010. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ne ugy lásd, hanem úgy. Ja, és nem ösze gyere vele, hanem legfeljebb össze. Ráadásul még igekötő is, tehát ösze jöni helyett összejönni...
2010. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:D , ez elég komoly ha 2x jártál vele és összesen 4 nap volt :)) , szerintem adjál neki még egy esélyt, még nagyon fiatalka lehetsz :D , akkor meg gyakorlatilag mind1 .
2010. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cheerleader ***** válasza:
15%
Szia. Szerintem ne a helyesirasi hibakat keressuk a szovegben hanem adjunk tanacsot. Pl nekem most nincs ekezetem mert angol laptoprol irok, na es? Szoval szerintem nem fikazni kene hanem ertelmes tanacsot adni attol fuggetlenul h hany eves. A srac csak szorakozik veled hisz tudja hogy te mindig visszavarod. Mondj neki nemet es ha tenyleg szeret akkor pedalozni fog, es akkor adj neki megegy utolso eselyt, ha viszont hidegen hagyod akkor sz*rd le te is.
2010. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utólso komit köszönöm ...:)
2010. okt. 3. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!