Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nektek bejönne ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejönne ez a pasi? 14/F

Figyelt kérdés

Külső: Rövid, barna haj, barna szem, sportos testalkat

168 cm testmagasság, 54 kg.

Belső: kedves, megértő, illedelmes, kicsit visszahúzódó, azonban ha kettesben van valakivel azzal rendesen beszélget


2010. okt. 3. 10:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
11:32 látom te nagyon unatkozhatsz ha idejössz vitázni... Csak kíváncsiságból raktam ki ezt a kérdést
2010. okt. 3. 11:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Az is igaz, hogy 14 évesen még elég fiatal vagy. Fogsz még változni. (Bár általában aki gyerekként helyes, az felnőttként is az lesz. Aki gyerekként karakteres arcú, az felnőttként is az lesz.)
2010. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja és 14 évesen még minden vagy, csak pasi nem. :)
2010. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem vitázni jöttem, de valóban unatkozom.
2010. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én csak azért kértem képet mert oké hogy barna szem,de mi van ha 3 van neki? vagy csak 1? xD ennyi infó alapján én nem tudom eldönteni hogy bejönne-e ez a "pasi"
2010. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!