Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, bejönne nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönne nektek egy ilyen pasi? Leírás lentebb

Figyelt kérdés

185 cm magas vagyok, 70 kilóval. Eléggé sportos testem. Széles vállak, kicsit izmos kezek. Nem egy izomagyú palit kell elképzelni, csak olyan "egészségesen" jó kondiban lévő pasit.

Sötétszőke hajjal, zöld szemmel. Sok haverom/ismerősöm mondja, hogy a külsőmmel és a "belsőmmel" álompasi lennék. De még egyetlen csajt sem találtam. Bennem van a hiba?

Légyszi értelmes válaszokat írjatok. 20/F


2009. jún. 18. 00:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
hát ez így mind szép és jó, de az összhatás vajon milyen? am sztem rendben vagy így leírtak alapján...
2009. jún. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

dehogyis:) miért lenne benned a hiba? :) ugyanmár

a leírás alapján tényleg jó kis party lehetsz, de nem ebben kell mérned azt, hogy miért nincsen senkid:) nehogy emiatt önértékelési problémáid legyenek :)

járj nyitott szemmel a világban, ismerkedj, flörtölj. valahol van egy lány, aki rád vár :) lehet, hogy holnap pont szembejön veled:)


20/L

2009. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
ezígy túlsokat nemmond, mert lehet jó a testfelépítésed, de pl ronda az arcod..:D vagy túl félénk vagy
2009. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

nem benned van a hiba, csak -gondolom- még nem találtad meg azt, aki miatt még a csillagot is lehoznád az égből. csak kitartás, és megtalálod. a legjobb, ha nem gondolsz arra, hogy mikor találod már meg, egszerűen csak éld az életed, és egy napon majd arra ébredsz, hogy egy álmod vált valóra.

nekem bejönnél:)

2009. jún. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
hmm... hát a szőke haj zöld szem nálam abszolút nyerő :D:D de a normálisabb lányok nemcsak külső alapján ítélnek, előbb muszáj megismerniük téged vmennyire... ha vicces, mosolygós srác vagy, akivel sokmindenről el lehet beszélgetni, akkor nincs nagy gond :) meg kell találni azokat a lányokat, akikkel jól érzed magad, aztán ki tudja, lehet barátságból szerelem lesz ;)
2009. jún. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Sztem kép nélkül senki nem mondja meg, a paraméterek meg relatívak , mert ugye az összhatás számít.Fiúknál lányoknál egyaránt.
2009. jún. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nyugodt, határozott személyiség vagyok sokak szerint. Poénkodok és elvagyok a körülöttem lévőkkel. Mondhatni társasági lény vagyok...

De azért köszi a válaszokat. Most már tudom, hogy nem bennem van a hiba.

2009. jún. 18. 11:25
 8/12 anonim ***** válasza:
nem lehet jó,de nem biztos,hogy amit mi elképzeltünk az vagy valójában,lehet,hogy mi másnak képzeltünk.És tényleg milyen lehet az összhatás?Nálam az nagyon fontos,hogy összhatásban is jó legyen:D
2009. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az vagyok, amit leírtam magamról. Máskülönben nem tettem volna fel a kérdést. Az összhatásról annyit, hogy mindenki másképp látja a dolgokat. Senki sem egyforma. Az ismerőseimtől kéne megkérdezned, de tuti nem ismersz egyet se. De azért köszi...
2009. jún. 18. 14:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tuti tetszenél. Ha valaki megkérdezi, hogy milyen a férfiideálom(külsőleg), mindig rávágom, hogy hosszúhajú, borostás, de a szőke magas zöldszemű, ami elméletileg nem esik az ideálom kateg-ba, egy pill alatt le tud nyűgözni :)
2009. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!