Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sérteget ilyenekkel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sérteget ilyenekkel a párom?

Figyelt kérdés

4 és fél éve vagyunk együtt és 2 éve kapom azt nagyon sokszor sajnos,hogy "lapos" vagyok, "tégla seggű" ,nincs mit fogni rajtam, nincs mellem, bárcsak vissza híznék 60 kgra,mint voltam ismerkedésünknél (54 kg vagyok jelenleg) ,mert akkor lenne rajtam mit fogni. Vékony vagyok, kezdjek el edzeni és társai.

Nos,mikor megkerdezem miert mond nekem ilyet,amikor én úgy szeretem őt ahogy van,és sosem mondtam neki ilyeneket én állandóan csak dicsérem és csorgatom rá a nyálam annyira jól néz ki ,akkor ő azt válaszolja, hogy jaj csak vicc volt nem kell ennyire komolyan venni.

Őszintén már nagyon rosszul esik és sírni is szoktam miatta,mert tudom,hogy komolyan gondolja és azért nem ér már hozzám annyit.

Persze p0rn0ban nagy segg nagy mell. Nyilván ahhoz hasonlít.



2023. jan. 13. 20:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Senkivel nem kotelezo egyutt maradni, nincs megkotve a kezed, nem vagy rabszolga /cseléd.
2023. jan. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

"Sajnos eléggé lerombolta már ezekkel a megjegyzésekkel az önbizalmamat régóta."


Pontosan ez a célja ezekkel a megjegyzésekkel.


A te döntésed, hogy ennek ellenére vele maradsz-e.

2023. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

Aki szeret, sose mond ilyet vagy csak nagyon finoman merészel célozni rá, de talán azt sem. Ezek a beszólások tényleg önbizalom rombolók, ez a célja ezáltal nagyobbnak és erősebbnek érzi magát. Megvan a véleményem az efféle emberekről, de nem sértegetném így nyilvánosan a tagot. Én a részemről emelni szeretem az önbizalmát, tartását barátnőmnek. Aztán jártam már úgy, hogy ott is hagyott. De én minél hamarabb szabadulnék az ilyentől. Megoldhatatlan ellentét esetén gyorsan tovább kell lépni, nem érdemes kínlódni. Ezt tudom csak javasolni.

Sokan vannak akik (közül választhatsz, és) gyönyörűnek fognak látni, szerelmesen néznek majd rád és sosem kifogásolják majd a külsődet.

A döntés nehéz, addig is kitartást. Barátok, ismerősök jó társasága segíthet még.

2023. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

El sem hiszem,hogy ilyen aranyos emberek vannak itt,mint ti!

Nagyon szépen köszönöm tényleg a válaszokat, jól esnek.

Szakítottam vele. Persze nem csak ez volt az oka,egy volt a sok közül ez.

2023. jan. 14. 18:59
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Okos vagy, csak így tovább! :)
2023. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
De jól tetted. Tutti találsz hamarosan olyan pasit aki igazán értékel. És megkapod tőle a kedveséget,szeretettet.
2023. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Jól tetted, ügyes vagy💚
2023. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%
Helyes! Jól tetted, h elhagytad! Nem érdemelt meg téged!
2023. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%
Ügyes vagy,kitartás és további sok sikert. 🙂
2023. jan. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%
Én pontosan ugyanebben vagyok most, kivéve hogy én 60kg vagyok, és szeretné, ha kevesebb lennék. Én is rengeteget sírtam emiatt, próbáltam neki már számtalanszor megmagyarázni, hogy miért nem mondunk ilyet, hiába, nem érti hol a baj. Szerinte nem tudom elfogadni a kritikát, ő pedig csak motiválni szeretett volna. Ebből is szakítás lesz valószínűleg, de még nincs erőm meglépni.
2023. jan. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!