Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy ez igaz legyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ez igaz legyen, vagy Balf*sz vagyok, és kígyót melengetek?

Figyelt kérdés
Barátnőm csókszinten többször is megcsalt, én megbocsátottam. Szemrevaló lány, körülrajongják a faszik, és előfordul, hogy ő találkozik ezzel, azzal ismeretlenül, elmondása szerint pusztán baráti szándék vezérli.És én már kezdek bekattanni ettől az egésztől.. 1 - 2 jó tippnek örülnék, csajokat is meghallgatnék! Köszi!!
2010. okt. 3. 02:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

23/L vagyok:

Van fiú-lány barátság, de az a lány, aki "csókszinten" hűtlen, máshogy is az lesz. Az ilyen nőtől szabadulj meg, mert 20 évvel kevesebb ideig fogsz élni.

Másfelől: OK, van fiú-lány barátság, de ha már csók van, akkor az más kapcsolat. Egy hűtlen kis r*banc a barátnőd. Keress jobbat, mert teljesen ki fog használni és nagyon meg fogja keseríteni az életed.

2010. okt. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
énis ilyen voltam mint a barátnőd. aztán beleszerettem a mostani barátomba és megváltoztam...Valszinű nem szeret téged ő se.És komolytalan.Azt hiszi az a menő dolog,hogy minél több pasit kaphat meg annál nagyobb valaki lesz.Pedig nem!tapasztalat.A múltam miatt a motsani barátom hiába nem csalom meg nem bizik meg bennem...
2010. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gondolod ha csok szinten töbször megcsalt, akkor sok akadályt érezne kapni egy adando alkalmon?

Ne viccelj!!! Az ilyen sose hüséges, és baráti kapcsolatban nem szoktak felénk smárolni!!!

Büntudat nélkül csináld amit ö! Biztos megfog érteni majd. :)

2010. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hallgass azokra, akik azt mondták, hogy rúgd ki a francba! Ez csak fokozódni fog, aztán majd hallgathatod az "azért történt ez az egész, mert a te hibád" meg a "nem törődtél velem" című baromságokat.

De ha neked ez a mostani helyzet megfelel, akkor szenvedjél.

2010. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!