Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esélytelen? Túl rövid a kérdés

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen? Túl rövid a kérdés

Figyelt kérdés

van 1 fiú minig csendes lányok jöttek be neki, olyanokkal is járt, én pedig nem éppen vagyok az, de eléggé összebarátkoztunk az elmúlt hetekben, és nem tudom rá merjek e hajtani és ha igen akkor hogyan..eddig mindenki akivel járt az én szöges ellentétem volt, átlagos külső, és nagyon visszahúzódó, nekem a külsőm kihívóbb, a viselkedésem harsányabb, sokat beszélek, stb.

csak félek, hogyha most ráhajtok, az eddig kialakult haveri (baráti) viszony oda lesz


2010. okt. 2. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

biztos a srác is az a visszahúzódóbb típus, de az ellentétek vonzzák egymást elvileg!


de ha nem próbálod meg akkor sosem derül ki! És lehet hogy akkor az életed hátralevő részében ezen fogsz majd rágódni, hogy mi lett volna ha beszélek vele....de akkor már késő lesz mert más lesz az oldalán és más kezét fogja majd.

2010. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem az ellentétek annyira nem vonzzák egymást ez elviekben jobban űködik,gondolj csak bele,ha teljesen már az érdeklődési körötök,már csak aiatt is hogy milyen a mentalitásotok.
2010. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ő 1 érzákeny srác, de ő sem az a visszahúzódó, nagyokat nevetünk 1ütt, de közeledni nem merek felé, lehet ő sem felém. de nekem is van lelkem, csak már nem mutatom ki, de nemrg mondta h tudja ő ám hogy több van bennem. amúgy ugyanolyan bulikba járunk, hasonló könyveket, filmeket szeretünk
2010. okt. 2. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
próba szerencse!!én először megróbálnám vhogy kideríteni,hogy tetszem-e neki...hívd el moziba úgy mint "baráti mozi" és ha igent mond,szerintem bejössz neki...bár az az én elméletem...én így csinátam...bejöttt:D
2010. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye.
2010. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom érdemes próbálkozni. Miért gondolja mindenki azt, hogy ha véletlenül vége is lesz, akkor összeveszéssel lesz egy kapcsolatnak vége? Én a legelső volt barátnőmmel még mindig levelezek, jóba vagyunk. Ez a hozzáállás kedves kérzedő szerintem nem állja meg a helyét. Igenis adj magadnak egy esélyt. Ha akarod.
2010. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi!

utsónak:amúgy én arra gondoltam, hogy nemjön velemössze és utánna már barátkozni se akarna

2010. okt. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!