Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz hülyének? Megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz hülyének? Megcsalt?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit jelent hogy discoba a pasim nyakán egy barna női hajszálat találtam?? :S Mikor mondtam neki olyan fejet vágott mint akinek kb ez van az arcán h " na most lebuktam.. ".. Hozzáteszem egy helyen buliztunk de most külön kivételesen más társasággal este és 12-kor futottunk össze először és ők fél 7 óta ott voltak.. Meg haverja táncolt más csajjal odament 3-asba táncoltak úgy h közrefogták a csajt mikor látta, h megyek oda mert megláttam egyből elment onnan... És utána meg hülyének néz h rosszul láttam.. Ez most mi???:S:S Biztos nem a szél fújta oda azt a hajszálat.....
2010. okt. 2. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Te beteg vagy.
2010. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
A hajszál még nem "bizoyníték"!inkább az arca árul el sok mindent!nem hinném hogy van képe úgy megcsalni hogy te is ott vagy!így ismered?megtenné szerinted?ha igen akkor ott tényleg gáz van:(
2010. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hajszál még nem bizonyíték lehet akkor került oda amikor tancolt azzal a csajjal, vagy esetleg teljesen véletlenül. Bár ha olyan arcot vágott jó lenne ha elbeszélgetnél vele erről. Szerencsés esetben majd úgyis látod rajta hogy mennyire őszinte.
2010. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.


Az én bnőm azzal gyanusított meg legutóbb, hogy nőket vittem fel a lakásunkba, mert amit áthozott és ott hagyott fésűt az tele volt fekete hajjal, hosszú szálúval.


Na ezt védd ki amikor neked támadnak ezzel, aztán eszébe jutott, hogy a munkahelyén egy kislány (gyerek) azzal fésülködött, mert elvette..

2010. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szóval nem hiszem, hogy megcsalt a hapsid, de a viselkedéséből, hogy más nők "közrefogásában" részt vállal a vidéki diszkáuba, ez azt jelenti, hogy nem vesz téged valami komolyan.


Esküvőre ne számíts..

2010. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Moszuke ***** válasza:
biztos hogy hajszál?lehet hogy fanszőrzet nem?:OO
2010. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy női hajszál volt? És ha az is volt, akárhogyan rákerülhetett. Pláne ha tömeg volt.
2010. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vesz komolyan, igaza van az egyik válaszolónak.
2010. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te nem bízol a pasiban?
2010. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mi az h honnan tudom h hajszál volt? szerinted vak vagyok és nem tudom mi az a hajszál és hogy néz ki?? mivel én nem barna vagyok biztos nem az enyém volt.. ráfújta a szél nem? főleg h az se fújt.. 2 éve vagyunk együtt lassan és hogy tudnék benne megbizni mikor mindig csinál vmit ami elrenditi a bizalmam.. kapcsolatukn elején megcsalt... tovább nem részletezném
2010. okt. 2. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!