Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm haveri körébe van egy srác akinek bejön a barátnőm.És megemlítette hogy mikor elmennek inni és már olyan állapotba van akkor pl mondják neki hogy miért nem smárol a sráccal persze a csajom nemet mond rá.De azért mégis nyugtalanít a dolog...És mikor kérdezem tőle hogy mégis ki ez a srác azt mondja hogy nem fontos tudnom és nem akarja elmondani.Mit tegyek?Mert semmiképp nem akarom megmondani neki hogy kivel lóghat és kivel nem.Persze így hogy nem csal meg.
2010. okt. 2. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
verd el a csávót egy vasrúddal
2010. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném tőle,hogy akkor most játszunk ovodát?

Kicsim ha te így én is..


Szóval vagy megmondod,vagy akkor én is elmegyek csajokkal és bebaszok velük,és csak lesz valami lehetőségem,hogy smároljak..Persze nem teszem meg,de idegesítené az asszonyt..

2010. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!