Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves vagyok, most szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok, most szakítottam a 27 éves barátommal. 1 hónapig voltunk együtt. Van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Összevesztünk msn-en (nem éreztem h szeret mert sok volt a munkája és fáradt volt, nem értettem meg őt eléggé az volt a baj), indulatból szakítottam vele. Másnap próbáltam megbeszélni vele a dolgot (szintén msn-en), de csak azt írta hogy elfogadja a döntésemet és egyet is ért vele, barátok akar maradni. Meg hogy nekem nem rá van szükségem hanem másra és ő ezt nem tudja megadni.

Ezek után nem beszéltünk kb. 1 hétig, karácsonykor írtam neki egy karácsonyi versikét, erre visszahívott és úgy beszélt velem mintha mi se történt volna, teljesen vidáman, meg kérdezte hogy mikor futunk már össze. 2 napra rá (ma) találkoztam vele a lovardában (egy lovardába járunk, tehát mindig fogjuk egymást látni), rendes volt, kérdezte miért nem szóltam neki és akkor együtt lovagolhattunk volna, meg ilyesmi. Aztán pár óra múlva felhívott, hogy másnap túra van és eljön értem és haza is visz majd mert úgyis útba esik neki.

Én mióta szakítottunk szenvedek miatta, nincs étvágyam meg semmihez sem kedvem, pedig próbálom őt elfelejteni, de egyszerűen nem megy, még mindig nagyon szeretem és rettenetesen hiányzik. És így hogy továbbra is látjuk majd egymást, még nehezebb....vissza szeretném kapni. Szerintetek van még esélyem nála? Szeret még?


2008. dec. 26. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű azért normális veled továbbra is, mert mint mondta, barát akar veled maradni. Ha szereted, próbálj meg vele újra összejönni, hátha. Egy próbát mindig megér. Mondd meg neki, hogy csak indulatból volt és megbántad. Ha szeret még, akkor meg fogja hatni, ha meg már nem, akkor úgyis mindegy.
2008. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen van, de jól gondold végig a dolgokat. Nyilván oka van, hogy nem foglalkozott veled eleget és ez minden bizonnyal a jövőben sem fog változni. Gondolom már többször a tudtára adtad ezt.


Az az érzésem, hogy ő más típusú mint amilyen te vagy, neked több figyelem kell, több törődés, neki viszont más dolgok fontosabbak az életben.


Ha most visszamész hozzá, akkor lehet, hogy csak elhúzod a szenvedést.


Az viszont tényleg rossz, ha rendszeresen találkoztok. Ha úgy döntesz, hogy nem próbálod meg visszaszerezni, akkor próbáld úgy intézni a dolgaitokat, hogy minél kevesebbszer - lehetőleg sose - találkozzatok.


Jól gondold végig, mert érezhetően függőség alakult ki, te függsz tőle, ő viszont nem függ tőled. Az ilyen helyzetből nagyon rosszul lehet kijönni ha nem vigyázok!

2008. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is a legfontosabb kérdés, hogy van-e köztetek a vonzalmon kívül bármi más, ami összeköt?

Én így első olvasatra azt gyanítom, hogy te egy igen attraktív hölgy lehetsz, és megtetszettél egy náladnál jóval idősebb srácnak. A meglátásom szerint a nagy korkülönbség olyan akadályokat görget elétek, amelyeket nem fogtok tudni leküzdeni, vagy legalábbis nehezen, mert te nehezen érted meg az Ő életfilozófiáját, Neki pedig gondolkodásmódban kicsit fiatalodnia kellene.

Tehát szerintem volt egy szexuális vonzalma feléd, de nem tudtatok egymáshoz érni s ezzel a vonzalom a részéről csitult.

Javaslom inkább keress kevésbé idősb jelöltet.

2008. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Az utolsó kommentelőnek válaszolva: összeköt minket egy közös érdeklődési kör, nagyon hasonlítunk sok mindenben. Nem tudom erre gondoltál-e ezzel a kérdéssel...

Azt hogyan érted hogy nem tudtunk egymáshoz érni? Testileg vagy lelkileg? Mert testileg volt...lefeküdtünk 2szer, azt is 3 hét után, ő mondta hogy várjunk még vele mert korai.

2008. dec. 26. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!